Reprezentace U16 v Polsku

7.4.2003 Miroslav Hanek

Reprezentanti do 16 let sehráli v Polsku dvě přátelská utkání. První se hrálo V Brenně a to jsme prohráli 50:0. Prohra byla způsobena hlavně silou polského roje a naší špatně načasovanou obranou přes kterou Poláci snadno procházeli. Druhé utkání se konalo v Krakowě, kde jsme prohráli 10:0.

Viditelně se zlepšila útočná hra a hlavně nasazení hráčů. Bodů dosáhlo polské mužstvo dvakrát po sobě po chybě v obraně, a to po křídle.V druhé půli se nasazení hráčů zvýšilo a začali jsme polské mužstvo tlačit, ale bodů jsme nakonec nedosáhli. Polské mužstvo se pouze bránilo odkopy a po technické stránce dělali spoustu chyb. Bylo mnoho předhozů a následných mlýnů či autů, které jsme nedokázali využít, protože síla polského roje byla nesrovnatelná.

Chtěl bych ještě dodat, že polští hráči byli o rok,a někteří i o dva roky, starší. Ale trenéři Medáka Ota z Brna nám poděkovali za předvedenou hru a za celkový přistup. Nezbývá nám nic jiného než více pilovat taktické prvky jako jsou mlýny, auty a odkopy z vlastni 22 do bezpečné vzdálenosti.Nakonec bych chtěl poděkovat trenérům, kteří se o nás starali ve všech směrech a dodávali nám potřebnou dávku kuráže před zápasem. Poděkování patří i všem hráčům, kteří k celému zájezdu přistoupili s největší vážností a snažili se podat co nejlepší výkon. S pozdravem Rugby Zdar!!!

Miroslav Hanek

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Reprezentace U16 v Polsku

právě se děje

soutěže

 načítám...