Reprezentace Slovenska se chystá na utkání sezóny

24.4.2007

Reprezentace Slovenska se chystá na utkání sezóny

O víkendu ve Zlíně a v jeho okolí probíhalo výběrové soustředění slovenské reprezentace pro zápas s Řeckem, který se hraje 12. května v Soluni u Egejského moře. Slovensku jde o přímý postup do 3C divize, kde je zatím na posledním místě celek Izraele. Řekové v generálce na zápas se Slovenskem prohráli na Kypru 39 – 3 což vneslo do jejich řad obavy a nervozitu.

Soustředění se zúčastnili hráči Slovanu Bratislava, Havířova, Ostravy, Zlína, Olomouce, Vyškova a Slávie Praha, kteří splňují reglementy IRB. Všichni si hlavně pochvalovali výběr travnatého hřiště v Jaroslavicích, péče maséra Honzy „Janko“ Veselého z Havířova a samozřejmě výbornou organizaci a pohostinnost zlínského RC.

Soustředění bylo zaměřeno na obranu, komunikaci při hře a souhru celého týmu. Trenér Pavel Lištván a asistent Martin Dosoudil na závěr soustředění vybrali 21 jmen, kteří pojedou do Řecka. Jméno posledního hráče zůstává zatím otevřené, které bude oznámeno příští týden. Odlet je už 9. května z Vídně, kdy bude alespoň dostatek času na aklimatizaci a očekávané teploty kolem 30°C. Celou výpravu doprovází za SRU Jozef Nováček.

Nominace Slovenské reprezentace

Roj:

Viktor Ondroušek, Martin Majovský, Peter Bolla, Antonín Puverle, Rastislav Rogel, Štefan Murár, Jakub Brunclík, Ondřej Hankovszki, Jaroslav Stoklásek, Erich Sedlák, Tomáš Sedlák, Jan Pfeifer, David Hughes


Útok:

Patrik Poledna, Roman Nosko, Marcel Mana, Martin Nosko, Vladimír Kubala, Daniel Puha, Maroš Konečný, Milan Stoklásek

 

(md) 

 

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Reprezentace Slovenska se chystá na utkání sezóny

právě se děje

soutěže

 načítám...