Reprezentace České republiky

13.10.2013 Polsko ve Varšavě splnilo roli favorita vyhrálo nad Českou republikou o dvacet bodů

V sobotu 12. října 2013 odehrál své první utkání v rámci 2 cyklu ME divize 1B Český národní tým. Ve Varšavě prohráli Češi na favorizovaným Polskem i přesto, že hráli téměř padesát minut v početní převaze díky červené kartě udělené v první půli. více

10.10.2013 Český tým jede do Polska bojovat o záchranu

Český národní tým otevře svůj druhý cyklus ME divize 1B v sobotu 12. října 2013 velmi těžkým utkáním ve Varšavě, kde na něj čeká Polsko, které stále pomýšlí na celkové vítězství a tím i postup vyšší divize. více

30.9.2013 Německo nedalo v přípravě na ME Čechům šanci

Český národní tým přiváží z německého Heidelbergu vysokou prohru, kterou utržil v sobotu 28. září 2013 v rámci přátelského utkání s Německem. více

26.9.2013 Český národní tým jede na přípravné utkání s Německem

Český národní tým odjíždí v pátek večer do německého Heidelbergu, kde odehraje přípravné utkání před startem dalšího 2 cyklu ME divize 1B. Výkop přípravného utkání s Německem je naplánován na sobotu 28. září 2013 od 18:00 hodin. více

22.8.2013 Soustředění českého národního týmu bylo zrušeno kvůli nezájmu

Situace okolo české seniorské reprezentace není v současné době vůbec růžová. Hlavní trenér reprezentace Martin Kafka připravil plán přípravy českých reprezentantů, je mu však k ničemu. Z prvního srazu reprezentace se omluvilo 25 hráčů z domácích soutěží. více

17.7.2013 Český národní tým zná termíny pro druhý cyklus ME divize 1B

Na začátku června byly po pravidelné konfereci FIRA-AER-RUGBY zveřejněny termíny utkání pro druhý cyklus Mistrovství Evropy divize 1B. Český národní tým začne boj o udržení se v divizi 12. října 2013 v Polsku. více

2.6.2013 ME Divize 1B: Švédsko překvapilo Polsko

V sobotu 1. června 2013 porazilo Švédsko v posledním utkání prvního cyklu ME divize 1B silné Polsko a posunulo se díky vítězství na čtvrté místo v tabulce. více

16.4.2013 ME Divize 1B: Moldavsko vyhrálo v Kišiněvě nad Polskem

V rámci ME Divize 1B se odehrálo předposlední utkání prvního cyklu 2012-14. Moldavsko v Kišiněvě potvrdilo svou vzrůstající formu a dokázalo vyhrát nad doposud neporaženým Polskem. více