Reprezentace České republiky

12.3.2011 ME Divize 1B: Češi porazili v Heidelbergu Německo

Českému národnímu týmu se náramě vydařil vstup do jarních bojů divize 1B. V německém Heidelbergu po skvělé první půli porazili Češi domácí Německo po dlouhých sedmnáctiletech a dostali se opět do čela tabulky, protože Belgie zaváhala v Polsku. více

12.3.2011 Český národní tým vítězí v Německu a ujímá se vedení

Nečekaně dobrý výsledek přiváží česká reprezentace z Německa. Domácí tým přesvědčivě porazila. Více informací později. více

10.3.2011 Proti Německu pouze s šesti krajánky

Hlavní trenér Martin Kafka oznámil po čtvrtečním tréninku konečnou sestavu českého týmu proti Německu. V sobotu nastoupí do 14:30 v Heidelbergu pouze šest krajánků, nemoc nedovolala start trojici Šťatstný, Jágr a Jursík. více

8.3.2011 Německo se připravuje na bitvu s Českým týmem

V německém Heidelbergu se v sobotu 12. března od 14:30 hodin, se bude snažit český tým prolomit nelichotivou bilanci se silným Německem. Domácí tým nechce utkání podcenit a proto pozvala trenérská dvojice Torsten Schippe a Kobus Potgieter na reprezentační sraz to nejlepší co má v současné době k dispozici. více

1.3.2011 Národní tým se chystá na jarní dvojutkání

Za necelý týden se sejde česká reprezentace ke dvoudennímu soustředění v Nymburce, kde se bude pod vedením hlavního trenéra Martina Kafky připravovat na jarní souboje s Německem a Moldavskem, které se odehrají na půdě soupeřů. více

16.2.2011 ME divize 1B: Belgie se vyhoupla do čela tabulky

V sobotu 12. února se odehrálo první letošní utkání ME divize 1B, ve které bojuje i český národní tým. Belgie v Bruselu vyhrála nad Moldavskem a vyhoupla se dočela tabulky, před Českou republiku. více

10.12.2010 Česká reprezentace na podzim 2010

Český národní tým odehrál v podzimní části sezóny tři soutěžní utkání z nichž ve dvou případech uspěl. Hlavní trenér reprezentace Martin Kafka hodnotí vystoupení svých svěřenců v souhrné zprávě. více

28.11.2010 ME Divize 1B: Holandsko doma prohrálo s Německem

V posledním letošním utkáním ME divize 1B splnilo roli favorita Německo, které v Amstrdamu porazilo domácí Holandsko o dvatenáct bodů. Tabulku přes zimní přestávku povede Česká republika. více