Ragby kemp Nová Včelnice - I.turnus U13

21.8.2007

Ragby kemp Nová Včelnice - I.turnus U13
Soubor:
Hodnocení hráčů.xls
Formát:
xls
Velikost:
26kB
Soubor:
RWC_tabulky.xls
Formát:
xls
Velikost:
45kB
Soubor:
_Flipchart_listy_All.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
1MB

V termínu od 4. 8. do 11. 8. 2007 proběhl Ragbyový kemp ČSRU pro chlapce i děvčata v kategorii do 13. ti let a zároveň jako povinná praxe pro trenéry, kteří mají zájem letos získat jednu z trenérských tříd TMK ČSRU.

Celý program byl zaměřen na celkový pohyb hráčů bez míče a školitelé ČSRU pan Eduard Medák Krutzner a Yves Perrot měli možnost pracovat s více jak 36 dětmi a 14 trenéry z České republiky.

Program začínal sobotními testy TMK v běhu na 30m a 60m a VAM testu pod dozorem manažera pro mládež a rozvoj Karla Ševčíka a pod přísným okem fotobuňky za asistence všech trenérů.

Nedělní program byl zaměřen na rozvoj běžeckých schopností a na odrazový trénink pod vedením odborného asistenta university Karlovy, Milanem Studničky.

Velkým zpestřením byla prezentace posilovacích ,,pytlů,, od trenéra atletické reprezentace ČR pana Pospíšila jež mimo jiné trénoval jana Železného a Steva Becklyho (hod oštěpem). Jelikož ČSRU zakoupila 10 těchto pomůcek pro potřeby reprezentací, měli hráči a trenéři ihned možnost tyto pomůcky vyzkoušet.

Jako animátor volného času na kempu pracují po všechny turnusy posluchači VŠ reprezentační trenér Martin Kafka a Martin Mamut Čtvrtníček.

Celý sportovní týden byl završen závěrečným turnajem jež simuloval atmosféru Světového šampionátu v ragby, hráči byli rozděleni do 4 družstev , která se prezentovala jako opravdoví účastníci RWC 2007.

Do ragbyových bojů je vedli vlastní trenérské týmy a hráči si mimo zážitků z přehrávaných hymen Francie, Austrálie, Nového Zélandu a Anglie, odnesli i štulpny v barvě státu jež zastupovali.

Samotný šampionát řídila organizační komise, která rozhodla že všechna družstva si za své výkony zaslouží odměnu v podobě dortů a vyřazeného sportovního materiálu ze skladu ČSRU.

Závěrem si můžeme jen přát, aby se příštího Ragby kempu zúčastnilo více dětí z více oddílů, a malým ragbistům přejeme, aby se jim vyplnily sny o startu na opravdovém Mistrovství světa v roce 2015.

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U13 - Mladší žáci > Ragby kemp Nová Včelnice - I.turnus U13

právě se děje

soutěže

 načítám...