Ragbisté Old Boys Praha hráli s Iry

17.9.2002

Ragbisté Old Boys Praha pokračují v úspěšné sezóně, kterou potvrdili v utkání s irským týmem od Dublinu. Pražští veteráni byli v pátek a ještě třináctého ověnčeni desetibodovým vítězstvím.

PRAHA (13.9.2002) Old Boys Praha - Malahide RFC Dublin (Irsko) 46:36 (29:19) * Rozhodoval Němeček * Sestava OBP: Jersák (kapitán), Syrový, Vacek, Čihák, Hronec, Veselý, Kudláček, Světlý, Malina, Kodytek, Fuchs Mir., Valášek, Žák, Pošík, Mašín, Kovrč, Říha.

"Domácí tým rozhodující náskok získal kvalitní hrou už v poločase. Po přestávce se střídaly pěkné akce na obou stranách, ale Irům tentokrát nepomohla ani ortodoxní britská hra, jíž Pražané čelili dobrou obranou a rychlými protiútoky. " hodnotí zápas jeden z aktérů Andrej Hronec. Pražští veteráni tak poprvé vyhráli nad ragbisty ze zeleného ostrova. Už uvedená sestava je pro naše čtenáře zárukou, že Pražané vyhráli i třetí poločas.

Mirek Němeček, který utkání pískal, tím potvrdil, že skutečně přestal válčit na ragbyovém trávníku a dal se na uvědomělou práci rozhodčího, jak prohlásil v den svých padesátých narozenin.

Zdroj: Zpráva Andreje Hronce

Editor: Petr Skála