Program RWC v televizi a na plátně II

20.10.2003 Další program

Přinášíme vám kompletní program přenosů.
klub Třetí Poločas: Zenklova 36, kde jsou přenosy na velkém plátně.
Legends - Týn 1, Ungelt.

                   
Pondělí, 20.10.

  • 19:30 klub Třetí poločas:  Francie - Japonsko (záznam)
  • 11:30 Legends: Scotland - USA (live)

Úterý, 21.10.

  • 11:30 Legends : Italy - Canada (live)

Středa, 22.10.

  • 19:30 Třetí poločas: Skotsko - USA (záznam)

Pátek, 24.10. 

  • 9:30 Legends: New Zealand - Tonga  (live)
  • 12:00 Legends : South Africa - Georgia  (live)
  • 19:30 Třetí poločas: N.Zéland - Tonga -  (záznam)

Sobota, 25.10.

  • 10:30 Legends: Itálie - Wales  (live)
  • 12:30 Legends: France v. Scotland  (live)
  • 19:00 Třetí poločas: Francie - Skotsko (záznam)

Neděle, 26.10.

  • 8:30 Legends : Argentina v. Ireland  (live)
  • 10:30 Legends : England v. Samoa  (live)
  • 17:00 Třetí poločas: Anglie - Samoa (záznam)
  • 19:00 Legends: NFL: Baltimore Ravens - Denver Broncos  (live)
  • 22:00 Legends: NFL: Indianapolis Colts - Houston Texans (live)

Pondělí, 27.10.

  •  19:30 Třetí poločas: Itálie - Wales (záznam)

Středa, 29.10.

  • 19:30 Třetí poločas: Argentina - Irsko - (záznam)

Čtvrtek, 30.10.

  •  20:30 Třetí poločas: Kanada - Tonga - (záznam)

Pátek, 31.10.

  • 19:30 Třetí poločas: Francie - USA - (záznam)

Sobota, 1.11.

  •  19:00 Třetí poločas: J.Afrika - Samoa - (záznam)

Neděle, 2.11.

  •  17:00 Třetí poločas: N.Zéland - Wales - (záznam)

Středa, 5.11.

  •  19:30 Třetí poločas: Austrálie - Irsko - (záznam)

Sobota, 8.11.

  •  19:00 Třetí poločas: 1.čtvrtfinále - (záznam)

Neděle, 9.11.

  • 17:00 Třetí poločas: 2.čtvrtfinále - (záznam)

Pondělí, 10.11.

  • 19:30 Třetí poločas: 3.čtvrtfinále - (záznam)

Středa, 12.11.

  •  19:30 Třetí poločas: 4.čtvrtfinále - (záznam)

Sobota, 15.11.

  •  19:00 Třetí poločas: 1. semifinále - (záznam)

Neděle, 16.11.

  •  17:00 Třetí poločas: 2.semifínále - (záznam)

Čtvrtek, 20.11.

  •  20:30 Třetí poločas: 3.místo - (záznam)

Sobota, 22.11.

  •  19:00 Třetí poločas: FINÁLE - (záznam)

 

Ragby CZ > Program RWC v televizi a na plátně II