ProD2: Oyonnax přišlo o vítězství v Narbonne

29.1.2012 Jak si vedou čeští krajánci

Lukáš Rapant a Miroslav Němeček zažili o tomto víkendu v dresu Oyonnax velmi smolné utkání v Narbonne. Důležité vítězství získal Šusterův Aurrillac, který v dramatické bitvě vyhrál v Tarbes o jediný bod.

V Narbonne vlétlo Oyonnax do utkání ve velkém stylu, vedlo o poločase o třináct bodů a vše nasvědčovalo, že hosté mají utkání pod kontrolou. Domácí stále bez Roberta Vovse, který je již zdráv a bojuje o místo v sestavě souboj po změně stran dokonale otočili a zvítězili o čtyři body.

Aurillac konečně prorazilo v Tarbes smůlu, která tým provázela v posledních kolech. Domácí se sice ujali vedení rychlou pětkou, ale to bylo z jejich strany vše. O všem rozhodl kopáč Aurillac Maxime Petitjean, který dotáhl výsledek úspěšnými trestnými kopy a v poslední minutě chladnokrevně otočil na 11:12.

Podle představ nevyšlo důležité utkání Mont de Marsanu s Martinem Jágrem. Jágrův tým nedokázal využít výhodu domácího prostředí a po špatném výkonu prohrál s vedoucím Grenoblem.

16 Béziers18301522336718 -144

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > ProD2: Oyonnax přišlo o vítězství v Narbonne