Prezentační den ragby Ostrava

2.5.2008

Prezentační den ragby Ostrava

Minulý týden proběhl v rámci projektu Sport bez předsudků- Ostravsko bez předsudků prezentační den ragby na ostravském ragbyovém hřišti TJ Sokol Mariánské Hory. Krásné dubnové počasí přilákalo 334 dětí z 15 ostravských základních škol, které si mohly opět oživit manipulaci se šišatým míčem a naučit se nové dovednosti, které mohou při ragby uplatnit.

První „dvouhodinovku“ s námi strávil také pan Mgr. Jaromír Navrátil vedoucí oddělení sportu a volnočasových aktivit z Magistrátu města Ostravy. Tímto mu velice děkujeme a doufáme, že nás na dalších akcích podpoří víc takových lidí a přesvědčí se na vlastní oči, jak vypadá a funguje projekt SBP v praxi a ne jenom na papíře.

Dětem byly během 2 dvouhodin prezentovány různé formy a podoby sportovní hry ragby a v závěru bylo každé dítě odměněno drobným dárkem a čerstvou novinkou, a to Průvodcem ragby. Jedná se o malou brožurku, která shrnuje ragby od jeho počátku až po nejaktuálnější zprávy z ragbyového světa. Děti byly zároveň osloveny s pozvánkou na další akce projektu Sport bez předsudků, prezentační den atletiky, který proběhne 14.5.2008 v České Lípě a 15.5.2008 v Praze na Julisce.

Tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši podporu a pozvali Vás na blížící se akce tohoto projektu.

S pozdravem a díky,

tým SBP.

 

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Prezentační den ragby Ostrava

právě se děje

soutěže

 načítám...