Praga bude hrát baráž se Slávií

4.6.2006 KB Extraliga - playdown

Boj o baráž je až na jedno utkání u konce, v sobotu 3.6. 2006 prohrála Praga o tři body na Dragonu a sestupuje do baráže. Havířov si doma lehce poradil s Bystrcí a uchoval si účast v Extralize i pro další sezónu. Z 1. ligy postupuje do baráže Slavia, která doma v odvetě rozdrtila Olomouc.


Playdown

  • Dragon - Praga 9:6

V Brně viděli diváci velmi dramatický boj plný nepřesností na obou stranách. Praga měla sice chvílemi více ze hry, bodově to však vyjádřit nedokázala. V 86. minutě rozhodl souboj těchto dvou týmů Dragon, kterému se podařilo úspěšným dropgoalem jít do tříbodového vedení.

První utkání: Praga - Dragon 14:15

 


  • Havířov - Bystrc 42:0

Slezané vstupovali do odvety s padesátibodovým náskokem a hře to bylo velmi znát. Hráči Bystrce patrně před utkáním tušili, že Havířov je nad jejich síly a tak i k celému souboj přistoupili, na severu Moravy nedokázali vůbec bodovat. Brno tedy bude opět po roce hrát baráž.

První utkání: Bystrc - Havířov 5:54


  • Slavia - Olomouc 94:0

Domácí nenechali doma nic náhodě a Olomouc převálcovali. Poslední krok do baráže se jim tedy povedl a teď nastane rozhodující příprava na barážový souboj s Pragou. Olomouc působila v odvetě více než odevzdaně, během celého utkání ve podstatě nedostala do hry.

První utkání: Olomouc - Slavia 8:17

 

Marek Švíř

 

Ragby CZ > Soutěže > Extraliga > Praga bude hrát baráž se Slávií

právě se děje

soutěže

 načítám...