Pohár KB 2009

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
3.4.2009 (pátek) 17:00 Havířov Mariánské HoryHavířovKB Pohár - skupina C - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 11:00 Přelouč TatraPřeloučKB Pohár - skupina A - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 13:00 Praga PetrovicePraha 9 - VysočanyKB Pohár - skupina B - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 14:00 Vyškov OlomoucVyškovKB Pohár - skupina C - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 14:00 Dragon ZlínBrno, Cacovická ul.KB Pohár - skupina C - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 14:00 Sparta SlaviaPraha 9 - VysočanyKB Pohár - skupina A - 1. kolo
4.4.2009 (sobota) 15:00 Říčany Bystrcstadion J. Kohouta, ŘíčanyKB Pohár - skupina B - 1. kolo
5.4.2009 (neděle) 16:00 Iuridica NosorožciChrášťanyKB Pohár - výzva - 1. kolo
11.4.2009 (sobota) 10:00 Havířov VyškovHavířovKB Pohár - skupina C - 2. kolo
11.4.2009 (sobota) 14:00 Zlín OlomoucZlínKB Pohár - skupina C - 2. kolo
11.4.2009 (sobota) 14:00 Mariánské Hory DragonOstrava - Mariánské HoryKB Pohár - skupina C - 2. kolo
11.4.2009 (sobota) 15:00 Petrovice ŘíčanyPraha 10 - PetroviceKB Pohár - skupina B - 2. kolo
11.4.2009 (sobota) 16:30 Slavia PragaPraha 10 - EdenKB Pohár - výzva - 2. kolo
12.4.2009 (neděle) 14:00 Bystrc NosorožciBrno - BystrcKB Pohár - skupina B - 2. kolo
12.4.2009 (neděle) 15:00 Iuridica PřeloučChrášťanyKB Pohár - skupina A - 2. kolo
18.4.2009 (sobota) 13:30 Slavia TatraPraha 10 - EdenKB Pohár - skupina A - 3. kolo
18.4.2009 (sobota) 14:00 Vyškov ZlínVyškovKB Pohár - skupina C - 3. kolo
18.4.2009 (sobota) 14:00 Sparta IuridicaPraha 9 - VysočanyKB Pohár - skupina A - 3. kolo
18.4.2009 (sobota) 16:00 Olomouc Mariánské HoryOlomoucKB Pohár - skupina C - 3. kolo
18.4.2009 (sobota) 16:00 Říčany Pragastadion J. Kohouta, ŘíčanyKB Pohár - skupina B - 3. kolo
18.4.2009 (sobota) 17:00 Nosorožci PetrovicePraha 10 - EdenKB Pohár - skupina B - 3. kolo
19.4.2009 (neděle) 00:00 Dragon HavířovBrno, Cacovická ul.KB Pohár - skupina C - 3. kolo
19.4.2009 (neděle) 00:00 Přelouč BystrcPřeloučKB Pohár - výzva - 3. kolo
25.4.2009 (sobota) 11:00 Tatra Říčanystadion Tatry SmíchovKB Pohár - výzva - 4. kolo
25.4.2009 (sobota) 13:00 Praga NosorožciPraha 9 - VysočanyKB Pohár - skupina B - 4. kolo
25.4.2009 (sobota) 14:00 Mariánské Hory ZlínOstrava - Mariánské HoryKB Pohár - skupina C - 4. kolo
26.4.2009 (neděle) 00:00 Petrovice BystrcPraha 10 - PetroviceKB Pohár - skupina B - 4. kolo
26.4.2009 (neděle) 00:00 Dragon VyškovBrno, Cacovická ul.KB Pohár - skupina C - 4. kolo
26.4.2009 (neděle) 00:00 Havířov OlomoucHavířovKB Pohár - skupina C - 4. kolo
26.4.2009 (neděle) 00:00 Přelouč SpartaPřeloučKB Pohár - skupina A - 4. kolo
26.4.2009 (neděle) 17:00 Iuriduca SlaviaChrášťanyKB Pohár - skupina A - 4. kolo
1.5.2009 (pátek) 11:00 Tatra Spartastadion Tatry SmíchovKB Pohár - skupina A - 2. kolo
1.5.2009 (pátek) 14:00 Bystrc PragaBrno - BystrcKB Pohár - skupina B - 5. kolo
1.5.2009 (pátek) 15:00 Zlín HavířovZlínKB Pohár - skupina C - 5. kolo
2.5.2009 (sobota) 15:00 Olomouc DragonOlomoucKB Pohár - skupina C - 5. kolo
3.5.2009 (neděle) 00:00 Vyškov Mariánské HoryVyškovKB Pohár - skupina C - 5. kolo
3.5.2009 (neděle) 14:00 Slavia PřeloučPraha 10 - EdenKB Pohár - skupina A - 5. kolo
3.5.2009 (neděle) 15:00 Petrovice SpartaPraha 10 - PetroviceKB Pohár - výzva - 5. kolo
3.5.2009 (neděle) 16:00 Nosorožci ŘíčanyPraha 10 - EdenKB Pohár - skupina B - 5. kolo
3.5.2009 (neděle) 17:00 Tatra Iuridicastadion Tatry SmíchovKB Pohár - skupina A - 5. kolo
8.5.2009 (pátek) 11:00 Tatra Bystrcstadion Tatry SmíchovKB Pohár - čtvrtfinále
8.5.2009 (pátek) 14:00 Přelouč Mariánské HoryPřeloučMísa - čtvrtfinále
8.5.2009 (pátek) 14:00 Praga DragonPraha 9 - VysočanyKB Pohár - čtvrtfinále
8.5.2009 (pátek) 14:00 Říčany Vyškovstadion J. Kohouta, ŘíčanyKB Pohár - čtvrtfinále
8.5.2009 (pátek) 14:00 Slavia SpartaPraha 10 - EdenKB Pohár - čtvrtfinále
9.5.2009 (sobota) 00:00 Zlín IuridicaZlínMísa - čtvrtfinále
9.5.2009 (sobota) 14:00 Olomouc HavířovOlomoucMísa - čtvrtfinále
10.5.2009 (neděle) 16:00 Petrovice NosorožciPraha 10 - PetroviceMísa - čtvrtfinále
23.5.2009 (sobota) 11:00 Tatra Pragastadion Tatry SmíchovKB Pohár 2009 - semifinále
23.5.2009 (sobota) 15:00 Říčany Spartastadion J. Kohouta, ŘíčanyKB Pohár 2009 - semifinále
24.5.2009 (neděle) 15:00 Zlín HavířovZlínČSRU pohár - semifinále
24.5.2009 (neděle) 16:00 Petrovice PřeloučPraha 10 - PetroviceČSRU pohár - semifinále
30.5.2009 (sobota) 16:00 Zlín PetroviceZlínPohár ČSRU
31.5.2009 (neděle) 14:00 Říčany Tatrastadion J. Kohouta, ŘíčanyKB Pohár - Finále