Pohár ČSRU: Do finále poháru postupují Praga a Vyškov

14.10.2013 Pohár ČSRU 2013 - semifinále

Pohár ČSRU: Do finále poháru postupují Praga a Vyškov

V sobotu 12. října se odehrálo semifinále Poháru ČSRU. Ve Vysočanském derby nedala šanci Praga v domácím prostředí Spartě a s přehledem vyhrála o třicet bodů. V e druhém semifinále potvrdil roli favorita Vyškov, který doma zvítězil nad Dragonem Brno.

Semifinále čísko jedna mezi bylo jednoznačnou záležitostí pro domácí Pragu. Sparta bez reprezentantů zcela odpadla a tak měla Praga stále více otevřenou cestu ke skórování. "Obě mužstva hrála bez reprezentantů, ale u našeho to bylo výrazně znát, kvalita a trénovanost hráčů, kteří by měli reprezentanty zastoupit je tragická"  řekl po utkání nový trenér Sparty Antonín Brabec

Druhé semifinále bylo zcela v režii Vyškova, který na podzim velmi překvapil svými výkony. V semifinále vyšel domácímu Vyškovu první poločas, ve kterém nasázel Dragonu čtyři pětky a získal tak rozhodující náskok.

Po přestávce se totiž Dragon probudil a začal náskok i přesto, že hrál bez jediného hráče na lavičce dotahovat. Druhý poločas nakonec Dragon překvapivě vyhrál 14:19, na celkové vítěztsví to však nestačilo.

Loňský vítěz Sparta Praha tedy trofej neobhájí, Finále poháru ČSRU 2013  Vyškov - Praga se hraje tuto sobotu 19. října '13 od 14:00 hodin ve Vyškově.

 Výsledky semifinále Poháru ČSRU

  • Praga - Sparta 36:5 (22:0)
  • Vyškov - Dragon 38:19 (24:0)

 

Finále Poháru ČSRU 19. října 2013

  • Vyškov - Praga výkop 14:00 hodin (hraje se ve Vyškově)

 

Marek Švíř

foto: Jarda Herza

 

Ragby CZ > Soutěže > Pohár ČSRU > Pohár ČSRU: Do finále poháru postupují Praga a Vyškov

právě se děje

soutěže

 načítám...