Podvečerní plavba po Vltavě

8.7.2008 SBP děkuje partnerům

Podvečerní plavba po Vltavě
Podvečerní plavba po Vltavě

Sport bez předsudků uspořádal dne 26.6.2008 za přispění svého dlouholetého partnera společnosti TiV, spol. s r.o. tradiční podvečerní plavbu po Vltavě na lodi bratří Formanů Tajemství. 

Plavba byla poděkováním všem partnerům projektu, kteří přispívají k jeho realizaci, zúčastnili se například zástupci firem LEGO, SYNER, PEPSI, pojišťovny Kooperativa, Nadace OKD a Prahy 17.

Hosty na palubě přivítaly ragbistky z dívčího týmu RC Tatra Smíchov, který je spoluorganizátorem projektu pro regiony Praha a Liberecko a přesně v půl deváté loď vyrazila směrem ke Karlovu mostu. Po vyplutí následovalo malé občerstvení a divadelní představení souboru c.k. Divadlo Pluto – Jak se trefila aneb Jak se válčí na pavlači.

Ještě před představením poděkovali autoři projektu Karel Ševčík a Roman Rygl společně s dalšími členy SBP týmu všem partnerům, bez kterých by projekt nemohl přinášet dětem tolik zábavy a potěšení.

Mezi hosty se objevili například zpěvačka Šárka Marková a sólista Státní opery Praha Oldřich Kříž.

Večer zpříjemnily hostům staropražské písničky, chutné občerstvení, super počasí (objednané organizátory večeraJ) a po zakotvení dostal každý z hostů na rozloučenou malý dárek a ženy květinu.

Doufáme, že se všem hostům večer líbil a tým SBP po krátkém odpočinku již opět ,,pluje“ dál a připravuje další akce, které budou motivovat děti ke smysluplnému trávení volného času.

Přejeme všem krásné prázdniny!

Jana Moravcová

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Podvečerní plavba po Vltavě

právě se děje

soutěže

 načítám...