Podaří se Říčanům obhájit titul ?

21.4.2005 Začíná semifinále play-off

říčanský Pachman prochází obranou Havířova březen 2005říčanský Pachman prochází obranou Havířova březen 2005
říčanský Pachman prochází obranou Havířova březen 2005

KB Extraliga vstoupila do své závěrečné části. První semifinálové utkání sehraje v sobotu 23. dubna od 11.00 Tatra Smíchov, která doma přivítá Dragon Brno. Výkop druhé semifinálové dvojice Říčany-Havířov bude o čtyři hodiny později na stadiónu J. Kohouta v Říčanech.

Svěřenci trenéra Dragonu J. Šťastného jedou do Prahy uhrát co možná nejpříznivější výsledek. "Zranil se nám na Pragovce vážně jeden hráč roje, pro kterého letošní sezóna končí" upozorňuje trenér a dodává " Tatra je favoritem utkání, po slabším podzimu na jaře ještě neprohrála".

Naše hra v posledních dvou utkáních moc nefungovala, promluvili jsme hráčům do duše, tak uvidíme jak to prodají na hřišti." Minulý týden jsme měli dobré přípravné utkání ve Vyškově, to nám snad pomůže, bude záležet na tom kdo dá do utkání více srdce, protože boje v play-off jsou odlišné od základní části" pokračuje dlouholetý trenér Brna.

V druhém semifinálovém utkání přivítá doma vítěz základní části Říčany tým Havířova, který se po dlouhých letech dostal do play-off. Říčany v letošní sezóně svého soupeře dvakrát porazily, což je posouvá v tomto utkání do role favorita. Havířov po skvělém podzimu na jaře trochu hledá formu, samotné utkání teprve ukáže jestli jsou severomoravané schopni přes Říčany přejít až do finále.

"Jedeme do Říčan udělat co nejlepší výsledek, celý minulý týden jsme pouze ladili formu, nezatěžoval jsem hráče žádným přípravným utkáním. Z Havířova vyrážíme již v pátek, šesti hodinová cesta autobusem těsně před utkáním je dost vyčerpávající" svěřil se rugby.cz trenér Havířova R. Kloda 

 


Semifinále KB Extraliga

 • Tatra Smíchov - Dragon Brno
  výkop 11.00 hřiště Tatry Smíchov
  rozhodčí Tůma- Čekal, Soušek
 • Říčany - Havířov
  výkop 15.00 na stadiónu J. Kohouta
  rozhodčí Breburda - Heřman, Haitman

Sestupová skupina:

 • Praga - Sparta
  výkop 11.00 na hřišti RC Praga
  rozhodčí Štuksa - Vítek, Pešl
 • Vyškov - Slavia
  výkop 14.00 ve Vyškově
  rozhodčí Bednařík - Kršák, Vyoral

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Podaří se Říčanům obhájit titul ?