Pacific Rugby Cup, nová soutěž na jižní polokouli

22.2.2012 Pacific Rugby Cup 2012

Na jižní polokouli

IRB Pacific Rugby Cup začíná 24. února, kdy bojovníci Fidži, Samoa a Tonga cestování do Austrálie pro první kolo zápasů proti Super Rugby opozice rozvoje.

Financováno IRB, klíčový vývoj soutěže dokázal být hitem v roce 2011 jako vůbec nejlepší a přichází místně založených na hráče z ostrovů měl možnost postavit se proti nové generace Super Rugby hvězd v Austrálii a na Novém Zélandu v roce Nová podoba turnaj.

Úspěšné tři nohy formát je zachován s prvními hostil v Austrálii, druhá v Novém Zélandu a třetí se bude konat později v tomto roce na tichomořských ostrovech.

Austrálie noha se skládá z devíti zápasů hráli od 24. února do 5. března mezi Islanders a Austrálie založených týmů se Brumby běžců, Junior Waratahs a Queensland A.

Držitelé Fidži Warriors, Samoa a Tonga pak cestují na Nový Zéland pro druhé kolo devíti zápasů z března 9-19, kde musí čelit, je změna od minulého roku, všech pět novozélandských týmů Super Rugby rozvoje Crusader Rytíři, šéfové rozvoj, hurikány rozvoj, Highlanders vývoj a rozvoj týmů Blues.

 

IRB předseda Bernard Lapasset řekl: "IRB se zavázala k rozvoji ragby v celém tichomořských ostrovech s cílem zvýšit konkurenceschopnost a investuje přes NZ $ 7 milionů přímé finanční pomoci národům na čtyřech hlavních oblastech: Vysoký výkon, vývoj, soutěže a správu. To vše je možné z důvodu hospodářských příjmů z Rugby světový pohár. "

"To investice zahrnuje závazek zajistit, aby tichomořských ostrovů mají příslušné soutěže modely, které odpovídají jejich potřebám s vysokým výkonem. IRB Pacific Rugby Cup soustavně vyvíjel dosáhnout jen to a naše poděkování patří ARU a NZRU za jejich podporu při poskytování vysoké úrovni opozici v tom, co slibuje, že bude přesvědčivé hospodářské soutěže. "

"Bude to vzrušující rok pro tichomořské ostrovní Rugby jako Samoa a Fidži rovněž připravit hostit Skotsko v červnu před IRB Pacific Nations Cup, následovaný v konečném úseku IRB Pacific Rugby Cup."

IRB Regionální Generální manažer pro Austrálii a Oceánii, William Glenwright dodal: "High Performance investice je naše nejkomplexnější a to nám umožnilo vytvořit na plný úvazek akademie v Fidži, Tonga a Samoa nejnověji, kdo nyní mají state-of-the- Umění High Performance Centre. Tyto akademie poskytuje denní vzdělávací prostředí pro elitní a potenciálně elitní hráči, zápasu úředníků a trenéry získat stipendia a vlak do světové třídy zařízení. "

"Tato infrastruktura a podpora umožňuje lokálně založených na hráče, aby vylézt na žebřík rozvoje a provádět na vysoké úrovni v soutěžích, jako IRB Pacific Rugby Cup, IRB Pacific Nations Cup a HSBC Sevens World Series.

Úspěch nového IRB Pacific Rugby Cup, formátu, což přivítal ostrovních týmů a podporuje Austrálie a Nového Zélandu franšízy, znamená opět můžeme zajistit vysokou úroveň soutěže překlenout propast mezi domácí a mezinárodní soutěže o nejlepší nahoru a přichází hráče na ostrovech. "

 

Turnaj lze vyhrát pouze tím, Fidži, Samoa Warriors A nebo Tonga, jak jsou klíčovými týmy, s titulem rozhodl po posledním série na pacifických ostrovech.

NZRU generální ředitel Professional Rugby Neil Sorensen řekl: "Jsme rádi, že můžeme hostit tyto zápasy se všemi pěti našich Super Rugby rozvoje družstva. Tento turnaj nabízí vynikající příležitost předvést se a příchod ragby talent kolem Nového Zélandu a Tichomoří. "

 

Australia Series New Zeland Series
Brumby RunnersCrusader Knights
Samoa AFiji Warriors
Junior WaratahsHighlanders Development
Tonga AChiefs Development
Queensland ATonga A
Fiji WarriorsHurricanes Development

 

24. února -19. března 2012

 

 

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Pacific Rugby Cup, nová soutěž na jižní polokouli

právě se děje

soutěže

 načítám...