O víkendu proběhne turnaj U15 a U13 v Brně

13.5.2005

DRAGON CUP - Program turnaje U15

Sobota 14.5.05

  • 10:00 VVA 1 - VVA2
  • 10:25 Ostrava - Dragon
  • 10:50 St. Petersburg - Vyškov
  • 11:15 Říčany - Praga
  • 11:40 VVA 1 - Ostrava
  • 12:05 Dragon - St. Petersburg
  • 12:30 Vyškov - Říčany
  • 12:55 VVA 2 - Praga
  • 14:00 St. Petersburg - VVA 1
  • 14:25 Říčany - Dragon
  • 14:50 Praga - Vyškov
  • 15:15 Ostrava - VVA 2
  • 15:40 VVA 1 - Říčany
  • 16:05 Dragon - Praga
  • 16:30 Ostrava - St. Petersburg
  • 16:55 VVA 2 - Vyškov

Neděle 15.5.05

  • 10:00 St. Petersburg -VVA 2
  • 10:25 Říčany - Ostrava
  • 10:50 Praga - VVA 1
  • 11:15 Vyškov - Dragon
  • 11:40 St. Petersburg - Říčany
  • 12:05 Ostrava - Praga
  • 12:30 VVA 1 - Vyškov
  • 12:55 VVA 2 - Dragon
  • 13:20 Praga - St. Petersburg
  • 13:45 Vyškov - Ostrava
  • 14:10 Říčany - VVA 2
  • 14:35 Dragon - VVA 1
  • 15:15 Vyhlášení výsledků

Účastníci Turnaje U15

  • Dragon Brno (CZE)
  • Jimi Vyškov (CZE)
  • Říčany (CZE)
  • Ostrava (CZE)
  • Praga (CZE)
  • VVA Podmoskovkoje 1 (RUS)
  • VVA Podmoskovkoje 2 (RUS)
  • Slavia St. Petersburg (RUS)


DRAGON CUP 2005  -  Program turnaje   U13

Sobota 14.5.05                                                  

 

  • 10:00      Dragon        - Vyškov 2                        
  • 10:25      Vyškov 1    - Říčany                             
  • 10:55      Ostrava       - Peterburg                        
  • 11:15      Orbita         - Litevsk                            
  • 11:40      Dragon        - Vyškov 1                        
  • 12:05      Říčany         - Ostrava                           
  • 12:30      Peterburg    - Orbita                             
  • 12:55      Vyškov 2    - Litevsk                            
  • 14:00      Ostrava       - Dragon                            
  • 14:25      Orbita         - Říčany                             
  • 14:50      Litevsk        - Peterburk                        
  • 15:15      Vyškov 1    - Vyškov 2                        
  • 15:40      Dragon        - Orbita                             
  • 16:05      Říčany         - Litevsk
  • 16:30      Vyškov 1    - Ostrava
  • 16:55      Vyškov 2    - Peterburg
  •  

Neděle 15.5.  

  • 10:00 Ostrava – Vyškov 2
  • 10:25 Orbita – Vyškov 1
  • 10:55 Litevsk – Dragon
  • 11:15 St. Ptersburg – Říčany
  • 11:40 Ostrava – Orbita
  • 12:05 Vyškov 1- Litevsk
  • 12:30 Dragon – St Petersburg
  • 12:55 Vyškov 2 – Říčany
  • 13:20 Litevsk – Ostrava
  • 13:45 St. Petersburg – Vyškov 1
  • 14:10 Říčany – Dragon
  • 14:35 Orbita – Vyškov 2
  • 15:15 vyhlášení výsledků
  •  

Účastníci turnaje U13 

  • Dragon Brno
  • Jimi Vyškov 1
  • Jimi Vyškov 2
  • Říčany
  • Ostrava
  • Orbita Moskva (RUS)
  • Slavia St. Petersburg (RUS)
  • Slavia Litesk (LOT)

Jiří Šťastný 

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U15 - Starší žáci > O víkendu proběhne turnaj U15 a U13 v Brně

právě se děje

soutěže

 



načítám...