O víkendu je na programu 15. kolo Super Rugby

20.5.2015

Základní část Super Rugby pomalu vrcholí, o víkendu je na programu hned sedm utkání 15. kola. Kdo se s kým střetne, kde a také kdy, to se dozvíte v následujícím příspěvku.

Zoom gallery

Chiefs vs. Bulls

Kde: International Stadium, Rotorua
Kdy: pátek 22. května, 19:35 tamního, 9:35 českého času.


Reds vs. Sharks

Kde: Suncorb Stadium, Brisbane
Kdy: pátek 22. května, 19:40 tamního, 11:40 českého času.


Blues vs. Hurricanes

Kde: Eden Park, Auckland
Kdy: sobota 23. května, 19:35 tamního, 9:35 českého času.


Waratahs vs. Crusaders

Kde: ANZ Stadium, Sydney
Kdy: sobota 23. května 19:40 tamního, 11:40 českého času.


Western Force vs. Highlanders

Kde: nib Stadium, Perth
Kdy: sobota 23. května, 19:45 tamního, 13:45 českého času.


Cheetahs vs. Lions

Kde: Free State Stadium, Bloemfontein
Kdy: sobota 23. května, 17:05 tamního i českého času.


Stormers vs. Rebels

Kde: Newlands Stadium, Cape Town
Kdy: sobota 23. května, 19:10 tamního i českého času.

 

Tabulka před 15. kolem soutěže

PosTeamPWDLPFPAPDBPtsPts
1Hurricanes121101334215119852
2Brumbies137062901881021038
3Vodacom Bulls1270531226943735
4Chiefs (Q)1280429221973739
5Highlanders (Q)1280432725869739
6Waratahs (Q)1280426622640436
7DHL Stormers1280426924326234
8Emirates Lions13706256306-50331
9Crusaders12606353253100731
10Rebels12606251265-14630
11Cell C Sharks13409258354-96521
12Toyota Cheetahs12408253362-109420
13Blues133010259321-62820
14Reds12309193348-155416
15Force122010199285-86715

P-zápasy; W-výhry; D-remízy; L-porážky; PF-zaznamenané body; PA-inkasované body; PD-rozdíl ve skóre; BPts-bonusové body; Pts-Body

 

Ondřej Bulíček, ragby.cz

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > O víkendu je na programu 15. kolo Super Rugby

právě se děje

soutěže

 



načítám...