Nový Zéland zůstal na podzim jako jediný neporažen

29.11.2009

Nový Zéland zůstal na podzim jako jediný neporažen

V sobotu 28. října ukončily svou podzimní tour po Evropě týmy z jižní polokoule. Jižní Africe se opět nedařilo, v dramatickém utkání podlehla nečekaně Irsku. Nový Zéland ukázal svou sílu v Marseille, kde přejel domácí Francii.

Austrálie si v posledním utkání na evropském kontinentě napravila reputaci, když v Cardiffu vyhrála nad domácím Walesem.

Skotsko v utkání chudém na body prohrálo o tři body s Argentinou.

Dobrý výkon předvedla Itálie, která s přehledem zvítězila nad týmem Samoy. Kanada si po dvou prohrách s Japonskem poradila s ambiciozním mužstvem Ruska.

Portugalsko odehrálo v Lisabonu skvělou partii s Tongou, přesto prohrálo o pět bodů.

Rumunsko v domácí prostředí zklamalo své fanoušky a prohrálo s týmem Fiji.

Francie - Nový Zéland 12:39 (12:22)

Francie
TK: Dupuy 3
DG: Trinh-Duc

Nový Zéland
P:
Sivivatu, Muliaina, Kaino, Jane, Smith
KPP:
Carter 4
TK:
Carter2
ŽK:
Franks

Francie 15 Damien Traille, 14 Vincent Clerc, 13 David Marty, 12 Yannick Jauzion, 11 Maxime Médard, 10 Francois Trinh-Duc, 9 Julien Dupuy, 8 Julien Bonnaire, 7 Fulgence Ouedraogo, 6 Thierry Dusautoir (c), 5 Romain Millo-Chluski, 4 Sébastien Chabal, 3 Sylvain Marconnet, 2 William Servat, 1 Fabien Barcella.
lavička: 16 Dimitri Szarzewski, 17 Nicolas Mas, 18 Lionel Nallet, 19 Julien Puricelli, 20 Morgan Parra, 21 Yann David, 22 Cédric Heymans.

Nový Zéland15 Mils Muliaina, 14 Cory Jane, 13 Conrad Smith, 12 Ma'a Nonu, 11 Sitiveni Sivivatu, 10 Dan Carter, 9 Jimmy Cowan, 8 Kieran Read, 7 Richie McCaw, 6 Jerome Kaino, 5 Tom Donnelly, 4 Brad Thorn, 3 Neemia Tialata, 2 Andrew Hore, 1 Tony Woodcock.
lavička: 16 Corey Flynn, 17 Owen Franks, 18 Anthony Boric, 19 Tanerau Latimer, 20 Andy Ellis, 21 Stephen Donald, 22 Luke McAlister.


Francie - Nový Zéland

 

Wales - Austrálie 12:33 (12:23)

Wales
TK: Halfpenny, Jones 3

Austrálie
P:
Ioane, Horwill, Pocock, Polota-Nau
KPP: Giteau
TK: Giteau

Wales: 15 James Hook, 14 Leigh Halfpenny, 13 Jamie Roberts, 12 Jonathan Davies, 11 Shane Williams, 10 Stephen Jones, 9 Dwayne Peel, 8 Andy Powell (c), 7 Martyn Williams, 6 Dan Lydiate, 5 Luke Charteris, 4 Alun-Wyn Jones, 3 Paul James, 2 Matthew Rees, 1 Gethin Jenkins.
lavička: 16 Huw Bennett, 17 Duncan Jones, 18 Jonathan Thomas, 19 Sam Warburton, 20 Martin Roberts, 21 Andrew Bishop, 22 Tom James.

Austrálie 15 Adam Ashley-Cooper, 14 Peter Hynes, 13 Digby Ioane, 12 Quade Cooper, 11 Drew Mitchell, 10 Matt Giteau, 9 Will Genia, 8 Wycliff Palu, 7 David Pocock, 6 Rocky Elsom (c), 5 Dean Mumm, 4 James Horwill, 3 Ben Alexander, 2 Stephen Moore, 1 Benn Robinson.
lavička: 16 Tatafu Polota Nau, 17 Matt Dunning, 18 Mark Chisholm, 19 George Smith, 20 Luke Burgess, 21 James O'Connor, 22 Kurtley Beale.


Wales - Austrálie

Skotsko - Argentina 6:9 (6:0)

Skotsko
TK: Godman 2
ŽK: Hines

Argentina
TK: Rodriguez 2
DG: Rodriguez

Skotsko 15 Rory Lamont, 14 Sean Lamont, 13 Ben Cairns, 12 Alex Grove, 11 Thom Evans, 10 Phil Godman, 9 Chris Cusiter (c), 8 Johnnie Beattie, 7 Alan MacDonald, 6 Alasdair Strokosch, 5 Alastair Kellock, 4 Nathan Hines, 3 Moray Low, 2 Ross Ford, 1 Allan Jacobsen.
lavička: 16 Dougie Hall, 17 Kyle Traynor, 18 Jason White, 19 Richie Vernon, 20 Rory Lawson, 21 Chris Paterson, 22 Nick De Luca.

Argentina 15 Horacio Agulla, 14 Lucas Borges, 13 Gonzalo Tiesi, 12 Martin Rodriguez, 11 Federico Martin Aramburu, 10 Santiago Fernandez, 9 Alfredo Lalanne, 8 Juan Martin Fernandez Lobbe (capt), 7 Alejandro Abadie, 6 Alejandro Campos, 5 Patricio Albacete, 4 Manuel Carizza, 3 Martin Scelzo, 2 Alberto Vernet Basualdo, 1 Marcos Ayerza.
lavička: 16 Agustin Creevy, 17 Rodrigo Roncero, 18 Estaban Lozada, 19 Tomas Leonardi, 20 Agustin Figuerola, 21 Benjamin Urdapilleta, 22 Horacio San Martin.

 

Irsko - Jižní Afrika 15:10 (6:10)

Irsko
TK: Sexton 5

Jižní Afrika
P: Burger
KPP: Steyn
DG: Steyn

Irsko 15 Rob Kearney, 14 Tommy Bowe, 13 Brian O'Driscoll (c), 12 Paddy Wallace, 11 Keith Earls, 10 Jonathan Sexton, 9 Tomas O'Leary, 8 Jamie Heaslip, 7 David Wallace, 6 Stephen Ferris, 5 Paul O'Connell, 4 Donncha O'Callaghan, 3 John Hayes, 2 Jerry Flannery, 1 Cian Healy
lavička: 16 Sean Cronin, 17 Tony Buckley, 18 Leo Cullen, 19 Sean O'Brien, 20 Peter Stringer, 21 Ronan O'Gara, 22 Gordon D'Arcy.

Jižní Afrika 15 Zane Kirchner, 14 JP Pietersen, 13 Jaque Fourie, 12 Wynand Olivier, 11 Bryan Habana, 10 Morné Steyn, 9 Fourie du Preez, 8 Danie Rossouw, 7 Schalk Burger, 6 Heinrich Brüssow, 5 Victor Matfield, 4 Bakkies Botha, 3 BJ Botha, 2 John Smit (c), 1 Tendai Mtawarira.
lavička: 16 Bismarck du Plessis, 17 CJ van der Linde, 18 Andries Bekker, 19 Jean Deysel, 20 Dewald Potgieter, 21 Ruan Pienaar, 22 Jean de Villiers.


Irsko - Jižní Afrika

Itálie - Samoa 24:6 (14:6)

Itálie
P: McLean, Penalty
KPP: Mi Bergamasco
TK: Mi Bergamasco 2, Gower
DG: Tebaldi

Samoa
TK: Esau 2

Itálie 15 Luke McLean, 14 Kaine Robertson, 13 Gonzalo Canale, 12 Gonzalo Garcia, 11 Mirco Bergamasco, 10 Craig Gower, 9 Tito Tebaldi, 8 Alessandro Zanni, 7 Mauro Bergamasco, 6 Josh Sole, 5 Quintin Geldenhuys, 4 Carlo Antonio Del Fava, 3 Martin Castrogiovanni, 2 Leonardo Ghiraldini (c), 1 Salvatore Perugini.
lavička: 16 Fabio Ongaro, 17 Ignacio Rouyet, 18 Antonio Pavanelli, 19 Simone Favaro, 20 Simon Piccone, 21 Riccardo Bocchino, 22 Alberto Sgarbi.

Samoa: 15 Titi Esau, 14 Henry Fa'fili, 13 Gavin Williams, 12 Seilala Mapasua, 11 David Lemi, 10 Eliota Fuimaono-Sapolu, 9 Junior Polu, 8 Henry Tuilagi, 7 Ofisa Treviranus, 6 George Stowers (c), 5 Kane Thompson, 4 Filipo Levi, 3 Justin Va'a, 2 Mahonri Schwalger, 1 Census Johnson.
lavička: 16 Andrew Williams, 17 Sakaria Taulafo, 18 Jonny Fa'amatuainu, 19 Misioka Tomoteo, 20 Semiperive Semeane, 21 Uale Mai, 22 Lucky Munipola.

 

Podzimní Tour

Nový Zéland

datum utkání výsledek
7.11.Wales - Nový Zéland12:19 (6:6)
14.11.Itálie - Nový Zéland6:20 (3:14)
21.11.Anglie - Nový Zéland6:19 (6:6)
28.11.Francie - Nový Zéland12:39 (12:22)

Austrálie

datum utkání výsledek
7.11.Anglie - Austrálie9:18 (9:5)
15.11.Irsko - Austrálie20:20 (6:10)
21.11.Skotsko - Austrálie9:8 (3:3)
28.11.Wales - Austrálie12:33 (12:23)

Jižní Afrika

datum utkání výsledek
13.11.Francie - Jižní Afrika20:13 (14:13)
21.11.Itálie - Jižní Afrika10:32 (7:12)
28.11.Irsko - Jižní Afrika
15:10 (6:10)

ostatní utkání

datum utkání výsledek
7.11Portugalsko - Namibie9:12
13.11.Wales - Samoa17:13
14.11Anglie - Argentina16:9
14.11.Skotsko - Fiji23:10
15.11Japonsko - Kanada46:8
21.11.Francie - Samoa43:5
21.11.Wales - Argentina33:16
21.11.Irsko - Fiji41:6
21.11.Japonsko - Kanada27:6
27.11.Portugalsko - Tonga19:24
28.11.Skotsko - Argentina6:9
28.11.Itálie - Samoa24:6
28.11.Kanada - Rusko22:6
28.11.Rumunsko - Fiji18:29

 

 

 

Marek Švíř

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Nový Zéland zůstal na podzim jako jediný neporažen

právě se děje

soutěže

 



načítám...