Novináři se zajímali o české ragby

11.2.2004 Tiskovka ČSRU 11.2.2004

V centru Prahy se dnes uskutečnila tisková konference pořádaná ČSRU ve spolupráci s partnerem ČSRU Komerční bankou věnovaná zápasům našeho reprezentačního mužstva v letošním ročníku Mistrovství Evropy FIRA/AER. Tiskovky se účastnilo 15 novinářů z celostátních deníků, rozhlasových stanic a ČTK. Za ČSRU pak prezident E. Krützner, předseda organizační komise Milan Rázga a další členové VV.

Sportovní ředitel Unie Jiří Livers a vedoucí realizačního týmu reprezentace Jan Macháček informovali o nominacích na nejbližší zápasy, přípravě národního týmu, našich poznatcích o mužstvech Rumunska a Ruska.

Prezident ČSRU informoval nejen o ME, ale i o dalších mezinárodních akcích naší Unie v letošním roce (viz tisková zpráva).

Novináře se zajímali především o naši sestavu, naše šance uspět proti silným soupeřům, se kterými budeme hrát v příštích dvou týdnech. Zajímali se o počty našich hráčů působících v zahraničí, zdravotní stav hráčů, kteří se kvůli zranění omluvili na zápas proti Rumunsku, o formu podpory českého ragby ze strany Komerční banky,…

V průběhu tiskovky vystoupil i ředitel oddělení komunikace Komerční banky

M. Adámek, který zdůraznil, že banka chce podporovat především rozvoj mládežnického ragby v naší republice a že úspěchy národního týmu chápe jako nejlepší příklad pro získání dalších mladých lidí pro ragby.

 

Ragby CZ > Novináři se zajímali o české ragby