Nečekaným vítězem ankety ragbista roku 2006 je Karel Kučera

16.3.2007 34. ročník tradiční ankety

Ragbista roku 2006 Karel Kučera
Ragbista roku 2006 Karel Kučera
Trenér roku Marek Valeš
Trenér roku Marek Valeš
Rozhodčí roku Tomáš Tůma
Rozhodčí roku Tomáš Tůma
Talent roku Ondřej Kutil
Talent roku Ondřej Kutil

V pátek16. března proběhlo v prostorách Komerční Banky v Praze na Václavském náměstí vyhlášení 34. ročníku ankety Ragbista roku. Výtečně připravené vyhlášení s moderátory Davidem Kozohorským a Romanou Vítovou, přineslo v samotném závěru malé překvapení dvojnásobného vítěze Martina Jágra porazil letos říčanský odchovanec Karel Kučera.

„Je to pro mě obrovské překvapení , to jsem vůbec nečekal“ prohlásil Karel Kučera těsně po převzetí ceny. Na dotaz proč si myslí, že to byl právě on a ne někdo ze zahraničí Kučera s úsměvem odpověděl „Jsem tady asi více na očích než kluci co hrají venku“

Devětadvacetiletý odchovanec RC Říčany má v poslední době v české nejvyšší soutěži velký podíl na tom, že jeho tým získal tři tituly v řadě a současné době opět vládne Extralize

Součástí večera bylo vyhlášení ještě několika anket, trenérem roku byl vyhlášen další říčanský odchovanec Marek Valeš, talentem roku se stal vyškovský Ondřej Kutil a rozhodčím roku se stal Tomáš Tůma, který vystrčil z této pozice několika násobného vítěze Jiřího Štuksu.

Nový prezident ČSRU Pavel Telička také předal svému předchůdci Eduardu Krutznerovi pamětní medaili za celoživotní přínos českému ragby.


Ragbista roku 2006

  1. Karel KučeraRC Říčany
  2. Martin Jágr – RC Toulon
  3. Ladislav Vondrášek – Esher RFC

Trenér roku

  • Marek Valeš – RC Říčany

Talent roku

  • Ondřej Kutil – RC Jimi Vyškov

Rozhodčí roku

  • Tomáš Tůma

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Nečekaným vítězem ankety ragbista roku 2006 je Karel Kučera