Naši dorazili do Krasnodaru

20.2.2004 Český reprezentační tým dorazil do ruského Krasnodaru

Český reprezentační tým dorazil ve čtvrtek pozdě večer do ruského Krasnodaru, kde ho čeká další zápas skupiny A Mistrovství Evropy. V Rusku se teplota pohybuje okolo 0° C a místy jsou vidět zbytky sněhu. Výprava se ubytovala v hotelu Intourist, kde bydlí společně s Rusy, kteří zde tráví již desátý den.

Hrací plocha je v relativně dobrém stavu. "Povrch je lepší než v Rumunsku. Hřiště je trochu bahnité a místy pokryté zbytky sněhu," řekl jeden z trenérů našeho družstva Jan Macháček. Češi nejsou jediní, kdo má obavy z počasí! Rusové Gračov a Sergejev, kteří hrají francouzskou ligu za Montauban si stěžovali na povětrnostní podmínky, které byly při zápase se Španělskem a doufají, že se nenaplní prognózy meteorologů, kteří předpovídají teplotu pod nulou! Jisté zpestření čeká vedení české výpravy společně se svými ruskými protějšky, rozhodčími a delegátem FIRA při takřka již tradiční večeři.

Naši reprezentanti nastoupí v této sestavě: 15 - Nevický, 14 - Rohlík, 13 - Pekárek, 12 - Kafka, 11- Žák, 10 - Brabec, 9 - Syrový, 8 - Žíla, 7 - Vondrášek, 6 - Macháček, 5 - Němeček, 4 - Voves, 3 - Šustrer, 2 - Rapant, 1 - Skall

Rezerva: 16 - Šťastný , 17 - Hudrmant, 18 - Marek, 19 - Pekáček, 20 - Krejčí, 21 - Dosedla, 22 - Jursík.

 

Jan Cícha

Ragby CZ > Naši dorazili do Krasnodaru