Národní tým odlétá do Madridu k odvetnému utkání se Španělskem

28.9.2006 Kvalifikace na RWC 2007 – 4. kolo odveta

foto: ferugbyfoto: ferugby
foto: ferugby

Po dvou denním soustředění v Říčanech odlétá v pátek ráno do Španělska k odvetnému utkání Česká reprezentace, která se bude pokoušet stáhnout jednadvacetibodové manko z prvního utkání a postoupit tak do dalších bojů kvalifikace na RWC. V pravděpodobné sestavě budou pouze dva krajáci, devatenáct extraligových hráčů a jeden hráč první ligy.

První utkání se svěřencům trenérské dvojice Josefa Fatky a Petra Michovského v domácím prostředí moc nepovedlo. Tým Španělska přijel do Říčan skvěle připraven, dokonale využíval chyb české obrany a nemilosrdně je bodově trestal.

Po utkání došlo v národním týmu k nešťastné situaci, trenéři se rozhodli do odvety nepovolat kapitána národního týmu Ladislava Vondráška, kvůli problému ve vzájemné komunikaci. Za kapitána se postavilo několik hráčů a odmítlo se utkání v Madridu zúčastnit.

Za této situace museli být povoláni narychlo povoláni někteří hráči širšího výběru. Trenéry také na začátku týdne zaskočila zpráva o zrnění dvou nominovaných krajánků, pilíř Pavel Šťastný si poranil žebra a útočník Tomáš Krejčí si podle posledních zpráv obnovil zranění kolena.

Výkop je v sobotu 30. září 2006 v 16.30 hodin, utkání bude řídit francouzský rozhodčí M. David Rosich

  • první utkání: Česká republika - Španělsko 12:33

 

Tabulka kvalifikace na RWC 2007 4. kolo

tým
z
v
r
p
s+
s-
b
+/-
angl b.
Španělsko110033123+21
+2
Česká republika
1 0 0 1 12 33 1 -21
-2

Pravděpodobná sestava České republiky:

1. J.B. Soucek (Milean - FRA), 2. Jan Oswald (Tatra Smíchov), 3. Pavel Indrák (Pwllhelli - WAL) - 4. Jiří Buryánek (Dragon Brno), 5. Miroslav Němeček (Říčany) - 6. Vlastimil Madry (Praga), 7. Martin Hudák (Vyškov), 8. Karel Kučera (Říčany) - 9. Vítězslav Dosedla (Dragon Brno), 10. Jaroslav Tomčík (Havířov), 11. Michal Schlanger (Petrovice), 12. Martin Kafka (Říčany), 13. Martin Pekárek (Říčany), 14. Martin Pachman (Říčany) - 15. Martin Snídal (Vyškov)

lavička: 16. Jiří Sluka (Petrovice), 17. Michal Průša (Tatra Smíchov), 18. Miroslav Procházka (Vyškov), 19. Josef Bláha (Říčany), 20. Luboš Orel (Vyškov), 21. Pavel Čamrda (Říčany), 22. Petr Čížek (Praga)

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Národní tým odlétá do Madridu k odvetnému utkání se Španělskem

právě se děje

soutěže

 načítám...