Na hrdinu Wilkinsona se nedostalo

11.4.2005 Sir Clive Woodward ohlásil nominaci Britských Lvů pro turné na Nový Zéland

Johnny Wilkinson hrál poprvé za British Lions v roce 2001Johnny Wilkinson hrál poprvé za British Lions v roce 2001
Johnny Wilkinson hrál poprvé za British Lions v roce 2001
fotografie z utkání Lions-All Black (1977) připomíná náš letošní bahnitý souboj s Ruskemfotografie z utkání Lions-All Black (1977) připomíná náš letošní bahnitý souboj s Ruskem
fotografie z utkání Lions-All Black (1977) připomíná náš letošní bahnitý souboj s Ruskem
v roce 1974 hráli British lions v Jížní Africev roce 1974 hráli British lions v Jížní Africe
v roce 1974 hráli British lions v Jížní Africe

Trenér Sir Clive Woodward, který s týmem Anglie vyhrál Mistrovství světa v roce 2003 v Austrálii, nominoval tým 45 hráčů Walesu, Skotska, Irska a Anglie.

Tým Britských a Irských Lvů na přelomu června a července tohoto roku změří síly s All Balcks na Novém Zélandu. Překvapením je absence kopáče Angličana Johnnyho Wilkinsona a Velšana Colina Charvise. Naopak překvapivě se do týmu dostali Angličané Gallaglio, Hill a Back. Veteráni Dallaglio a Back se již vzdali reprezentace Anglie, třiatřicetiletý Hill se minulý týden po půl roce vrátil po plastice křížového vazu v koleni.

  • 25. červen: Nový Zéland - Britští a Irští Lvi, Jade Stadium, Christchurch
  • 2 červenec: Nový Zéland - Britští a Irští Lvi, Westpac Stadium, Wellington
  • 9 červenec: Nový Zéland - Britští a Irští Lvi, Eden Park, Auckland

Útočníci: I Balshaw (Anglie), G Murphy (Irsko), J Robinson (Anglie), G Thomas (Wales), S Williams (Wales), J Lewsey (Anglie), S Horgan (Irsko), D Hickie (Irsko), T Shanklin (Wales), B O'Driscoll (Irsko, kapitán), G Henson (Wales), O Smith (Anglie), G D'Arcy (Irsko), W Greenwood (Anglie), S Jones (Wales), R O'Gara (Irsko), C Hodgson (Anglie), M Dawson (Anglie), D Peel (Wales), G Cooper (Wales), C Cusiter (Skotsko)

Rojníci: G Rowntree (Anglie), A Sheridan (Anglie), M Stevens (Anglie), G Jenkins (Wales), J White (Anglie), J Hayes (Irsko), G Bulloch (Skotsko), S Thompson (Anglie), A Titterrell (Anglie), S Byrne (Irsko), D Grewcock (Anglie), B Kay (Anglie), M O'Kelly (Irsko), D O'Callaghan (Irsko), P O'Connell (Irsko), M Owen (Wales), R Hill (Anglie), N Back (Anglie), M Williams (Wales), L Moody (Anglie), S Taylor (Skotsko), M Corry (Anglie), L Dallaglio (Anglie).

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Na hrdinu Wilkinsona se nedostalo

právě se děje

soutěže

 načítám...