2.9.2009 4 – 6. září 2009 - Česká republika
Již tento víkend ve dnech 4 – 6. září lse uskuteční na hřišti Sokola Mariánské Hory v Ostravě, další významná sportovní a společenská akce FIRA – AER, kterou je kvalifikační skupina Mistrovství Evropy v ragby, hráčů do 20 let.
Společně s naším reprezentačním výběrem se turnaje zúčastní i výběry Švýcarska, Lucemburska a Lotyšska, jež budou bojovat o konečné vítězství a postup do závěrečného turnaje ME U 20.
Naše reprezentace se nejdříve utká v pátek 4. září s výběrem Lucemburska a v případě vítězství narazí na vítěze utkání Švýcarsko : Lotyšsko.
Finálové utkání se uskuteční v neděli 6. září od 15:00 v areálu místního ragbyového oddílu TJ Sokol Mariánské Hory – Ostrava.
Všechny výpravy s výjimkou Lotyšska budou ubytovány v Hotelu Parkinn, který je již podruhé partnerem významné ragbyové akce a výhradním dopravcem je společnost České Dráhy. Hlavním partnerem turnaje je společnost OKD mezi jejíž priority je podpora sportovních a kulturních akcí v regionu.
Karel Ševčík
