Lions vyhráli i druhé utkání na Novém Zélandu

8.6.2005 Taranaki - Lions 14:36

Gordon Murphy pokládá pětku. Foto BBC.Gordon Murphy pokládá pětku. Foto BBC.
Gordon Murphy pokládá pětku. Foto BBC.

Tým Britských a Irských Lvů pokračoval v rámci turné po Novém Zélandu v přípravě. Tentokrát si změřili síly proti provincii Taranaki na Severním ostrově. Zápas skončil vítězstvím Lions 36:14.

Tým Taranaki je tradičním účastníkem nejvyšší novozélandské provinční soutěže NPC Division 1. Patří k horšímu průměru první divize provinční šampionátu. Někteří hráči hrají i Super 12 za tým Wellingtonu (Paul Tito, Chris Masoe, Andrew Hore).

Lvy teprve čekají skutečně tvrdé přípravné zápasy - proti NZ Maories, což je výběr hráčů maorského původu, a silné provincii Otago.

Tým Lions je výběrem těch nejlepších hráčů z Anglie, Walesu, Irska a Skotska. Jednou za čtyři roky cestuje na jižní polokouli, aby změřil síly s nejlepšími celky světa - Novým Zélandem (naposledy 1993 - prohráli), Jižní Afrikou (1997 - vyhráli) a Austrálií (2001 - prohráli 2:1).


Taranaki - Lions 14:36
poločas
7:6
pětky 2:4

Taranaki
P:
Masoe, Watt
KPP: Young 2  

Lions
P:
Corry, Horgan, Murphy 2
KPP: Hodgson 2
P: Hodgson 4

Taranaki:
S Ireland; S Tagicakibau, M Stewart, M Lifeimi, C Woods; S Young, C Fevre; T Penn, A Hore, G Slater, P Tito (capt), S Breman, J Willis, C Masoe, T Soqeta.
lavička: P Mitchell, H Mitchell, J Eaton, R Bryant, M Harvey, B Watt, J King.

Lions:
G Murphy; S Horgan, W Greenwood, O Smith, D Hickie; C Hodgson, C Cusiter; G Rowntree, A Titterrell, J Hayes, D O'Callaghan, D Grewcock, M Corry (capt), L Moody, M Owen.
lavička: S Byrne, G Jenkins, B Kay, M Williams, G Cooper, J Wilkinson, G Henson.

 

Tomáš Ripcsik a Jan Macháček

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Lions vyhráli i druhé utkání na Novém Zélandu

právě se děje

soutěže

 načítám...