Limoges a Bordeaux-Begles stále bez prohry

25.9.2005 Jak se vede českým hráčům v zahraničí

Martin Jágr odehrál celé utkání na levém křídle foto: web BougoinMartin Jágr odehrál celé utkání na levém křídle foto: web Bougoin
Martin Jágr odehrál celé utkání na levém křídle foto: web Bougoin

Martin Jágr se po zranění opět zařadil do sestavy RC Toulon, jeho tým však prohrál v Bougoinu. Dobře si vedly týmy Limoges a Bordeaux-Begles, které splnily roli papírového favorita. V Japonsku stále čeká Martin Kafka na svou příležitost, ani v tomto kole se nedostal na soupisku Fukuoky


FRANCIE

TOP 14 – 6.kolo

 • Bourgoin – Toulon (Jágr) 40:21 (26:7)
  Martin Jágr odehrál opět celé utkání a přispěl k některým bodům svého týmu. Toulon hrál první půli velmi nedisciplinovaně ve 3. minutě viděl žlutou kartu rváček M. Dridi, ve 23. minutě Karele a v 37. minutě opět Dridi, který už samozřejmě musel hrací plochu opustit. Toulon i ve čtrnácti odehrál druhou půli velmi dobře a dokázal útokem položit tři pětky Na vítězství to však nestačilo a Jágrův tým je po velmi těžkých šesti kolech na poledním místě. 

Federale 1 – 2. kolo

 • Limoges (Šuster, Voves) – Valence d´Agen 15:12
  Limoges se v domácím utkání představila a oběma českými hráči v základní sestavě. Ve 30. minutě si R. Šuster vyvrkl kotník a musel být střídán, Robert Voves odehrál celé utkání  a přispěl svým výborným výkonem k těsnému vítězství svého týmu.


 • Bordeaux-Begles (Němeček, Kůrka) – Lannemezan 32:18
  Míra Němeček nastoupil od začátku utkání na postu vazače, kde si vedl velmi dobře a svým výkonem pomohl k jasnému vítězství Bordeaux. Ve druhé půli byl střídán za zcela jasného výsledku. Jan Kurka by se mohl podle všech indicií dostat do sestavě Begles již příští týden.


 • Nates – St. Nazaire (Rapant, Rohlík) 31:17
 • Blagnac – Lombez Samatan (Šťastný) 19:0  

Federale 2 – 2.kolo

 • St. Saturnin (Krejčí) – Martigues 12:10
  Tomáš Krejčí odehrál celé utkání překvapivě na postu mlýnové spojky. "V A-Týmu zůstalo z minulé sezóny pouze sedm hráčů a vední klubu pro letošní sezónu vyměnilo i trenérskou dvojici" prozradil český internacionál

JAPONSKO

TOP 12 – 2.kolo

 • Funchu Brave Lupus – Fukuoka Sanix Blues (Kafka) 67: 24 (31:12)
  Martin Kafka se ani ve druhém kole neobjevil v sestavě Fukuoky. Jeho tým dostal těžkou lekci od Brave Lupus a patří mu prozatím poslední příčka v tabulce.

ANGLIE

National Division Two – 4. kolo

 • Esher RFC (Vondrášek) – Orrell  46:3
  Esher je po čtyřech kolech stále bez porážky a drží si bezpečně druhou příčku. Láďa Vondrášek nemá však v týmu lehkou situaci, klub vyřizoval velmi pomalu hrací licenci a český reprezentant tak první dvě kola byl pouze v roli diváka. Kapitán národního týmu prozradil, že vážně uvažuje o přestupu zpět do RFC Bracknell.


 • Waterloo (Kolář) – Mosley 31:37

SKOTSKO

National League Two – 4. kolo

 • RFC Irvine (Janíček, Stříbrný) – Morgan Academy 3:7  

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Limoges a Bordeaux-Begles stále bez prohry

právě se děje

soutěže

 načítám...