Limoges a Begles krůček od vítězství v základní části

22.1.2006 Jak si vedou naši krajánci

Robert Voves opora  Limoges foto: web F.C.L.Robert Voves opora  Limoges foto: web F.C.L.
Robert Voves opora Limoges foto: web F.C.L.

Ve francouzské Federale 1 pokračuje ve výborných výkonech Limoges, která s přehledem porazila doma Marmande. Velké překvapení se zrodilo na jihu kde Toulon v poháru podlehl rumunské Bukurešti. Vondráškův Esher si připsal důležité body na hřišti posledního Orrellu.

FRANCIE

Federale 1 - 13. kolo

• Limoges (1) (Šuster, Voves) - Marmande (5) 27:3

Hráči Limoges doma potvrdili roli favorita a připisují si další tři body. Robert Voves odehrál celé utkání a podílel se na jedné z pětek, když se roji Limoges podařilo protlačit aut. Roman Šuster nastoupil o tomto víkendu v B-týmu.

• Lourdes (4) - Bordeaux-Begles (1) (Kurka, Němeček) 18:13

Hráči Begles si drželi velmi dlouho neporazitelnost, utkání v Lourdes se jim však nepovedlo. I přes prohru jim patří stéle první příčka skupiny 5.

• St. Nazaire (3) (Rapant, Rohlík) - Tours (2) 18:6

Souboj druhého s třetím byl po celou dobu utkání velmi vyrovnaný. Více štěstí se tentokráte přiklonilo k týmu ve kterém působí dva čeští reprezentanti.

• Lombez Samatan (8) (Šťastný) - Goudron (7) 26:22

Tým Pavla Šťastného v souboji o poslední příčku se sedmým Goudronem doma uhrál těsné vítězství a bodově se dotáhl na soupeře.

ANGLIE

National Division Two - 15. kolo

• Orrell (14) - Esher (3) (Vondrášek) 23:36

Esher překvapivě prohrával na hřišti posledního Orrellu v poločase 17:15. Druhý poločas však vypadal úplně jinak, Vondráškův tým rychle otočil skóre a výsledek si s přehledem pohlídal.

CHALLENGE CUP - 6. kolo

• Toulon (Jágr) - Výběr Bukurešti 17:23

Záloha Toulonu odehrála v letošním ročníku Challenge cupu 6 utkání a dokázala zvítězit pouze jednou. Po vysokých prohrách s anglický Gloucesterem a francouzskými Bayonne utrpělo sebevědomí hráčů další těžkou ránu v podobě prohry z rumunským týmem.

1

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Limoges a Begles krůček od vítězství v základní části