Letní soutěže

Stránkování

12 3 >

23.8.2015 Vítězem prvního soutěže ve skládání Karolina Filsáková a Karel Berounský Kamil Rusín skládá Jana Pleskače

Karolina Filsáková a Karel Berounský zvítězili ve finále soutěže ve skládání jeden na jednoho Tackle and Score. Na cestě za vítězstvím museli porazit oba ragbisté soupeře z hráčů amerického fotbalu, ragby i league. více

31.7.2013 12. ročník Prague Beach Rugby

12. ročník Prague Beach Rugby 2013 je již minulostí a můžeme říci, že i přes velká vedra byl opět vydařený. Tento rok jsme se přesunuli na Prahu 8 do sportovního areálu Na Korábě. více

29.7.2012 11. ročník Beach Rugby vyhráli italští Maccarese

Poslední víkend v červenci patří tradičně největšímu letnímu turnaji Prague Beach Rugby a nebylo tomu jinak ani letos. Jedenáctý ročník ukázal opět neuvěřitelný zájem, letošního turnaje se zúčastnilo celkem 35 týmů ze čtyřech zemí. více

2.8.2011 Déšť pokazil desátý ročník Beach Rugby

Tradičně na konci července se konal jubilejní desátý ročník Beach Rugby v Praze na Císařské Louce. Pořadatelům udělalo čáru přes rozpočet velmi nepříznivé počasí, přesto se podařilo odherát celý turnaj bez větších problémů. více

27.7.2011 O víkendu se odehraje 10. ročník Beach Rugby

O tomto víkendu se odehraje jubilejní desátý ročník Beach Rugby 2011 v Praze na Císařské louce. Po loňském úspěšném ročníku se pořadatelé rozhodli roztáhnout turnaj za účasti 36 týmů do tří dnů. více

4.8.2010 Beach Rugby 2010

V sobotu 31. července se konal v Praze na Císařské louce devátý ročník Beach Rugby, kterého se zůčastnilo celkem 33 týmů ve třech kategoriích. Kategorii kontakt ovládli s velkým přehledem němečtí Romantics. Mix Touch vyhráli po dramatickém finále Pumpičky. více

Beach Rugby 2010

Kdy When? Jako vždy na přelomu července a srpna - sobota 31.července 2010
31st of July 2010 více

2.8.2009 Letošní ročník Beach Rugby vyšel na výbornou

V sobotu 1. srpna se konal za nádherného počasí 8. ročník Beach Rugby, tentokráte ve Žlutých lázní. Volba lokality byla ideální, turnaj který se konal již po osmé, přilákal velké množství hráčů i diváků. více

28.7.2008 Favorité ovládli sedmý ročník Beach Rugby

Poslední sobotu v červenci se konal již tradiční sedmý ročník plážového ragby - Beach Rugby 2008 za účasti 21. týmů. Celkové vítězství v kategorii Contact obhájili Cheeky Strikers, kteří porazili v dramatickém finále o jediný bod Hvězdáře. Kategorii Touch pak po roční odmlce opět ovládli skvěle hrají Sexuel Cohons, kteří díky jasnému vítězství nad loňským vítězem Českou televizí získali již celkově třetí prvenství. více

22.7.2008 Kdo se stane plážovým Mistrem 2008 ?

Rok uběhl jako voda a máme tu již sedmý ročník Beach Rugby, který se konná v sobotu 26. července na Hostivařské přehradě v Praze 10. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem 25 týmů, které budou bojovat ve dvou kategoriích Contact a Touch. Loňským vítězem kategorie Contact se stali po zásluze Cheeky Strikers, touch pak vyhrála Česká televize. více