KB oficiálním partnerem ČSRU

12.2.2003 Komerční Banka podpoří náš sport na všech úrovních

logo KBlogo KB
logo KB
Alexis Juan, Bruno Kudrna, Milan Rázga, Jan Macháček představují nový dresAlexis Juan, Bruno Kudrna, Milan Rázga, Jan Macháček představují nový dres
Alexis Juan, Bruno Kudrna, Milan Rázga, Jan Macháček představují nový dres

PRAHA - Dnes ráno podepsal prezident ČSRU Bruno Kudrna smlouvu s předsedou představenstva KB Alexisem Raymondem Juanem smlouvu o partnerství. Dohoda zahrnuje spolupráci na všech úrovních sportovní činnosti, od mládežnických kategorií přes extraligu, jež ponese název KB, až po národní tým.

Bruno Kudrna ve svém projevu ocenil význam spolupráce a přislíbil, že si Unie nového vztahu velice váží a bude dobrým a svědomitým partnerem. Připomenul, že se ragby dostalo do ČR z Francie, domova Societé Generale, prostřednictvím spisovatele Ondřeje Sekory.

Alexis Juan vysvětlil politiku Societe Generale a potažmo Komerční Banky, která sponzoruje ragby ve Francii již dlouhou řadu let. Řekl, že právě příkladná týmová etika je hlavní firemní filosofií KB. Dodal, že nic tento týmový duch nesymbolizuje lépe nežli ragbyový mlýn.

Milan Rázga za investiční komisi ČSRU hovořil o konkrétních aspektech dané spolupráce a představil následující projekty.

Ragby CZ > Soutěže > Extraliga > KB oficiálním partnerem ČSRU

právě se děje

soutěže

 načítám...