Kalendář ČSRU – jaro 2002

15.2.2002

26.2.–3.3. Soustředění ČR „A“ - Opatia – Chorvatsko

1.3.–3.3. Soustředění ČR „18“, „19“, „21“ – Ostrava

3.3. Český pohár NT

10.3. Extraliga – 10.kolo

16.3. Extraliga - 12.kolo

17.3. Valná hromada ČSRU - Vyškov

24.3. Extraliga –12.kolo a I.liga – NT

30.-31.3. 33. SLAVIA CUP – mezinárodní turnaj kadetů

30.-31.3. Soustředění ČR „ 21 „ – Říčany

31.3. ČR „ 21“ - Camberley RFC ( Anglie ) - Praha, Stadion Tatry

5.4 - 7.4. Finále ME FIRA–AER - „21“ ( ČR, Polsko, Rumunsko, Španělsko) Rumunsko – Polsko (Říčany), ČR – Španělsko (Říčany), finále a o 3. místo – Praha, Stadion Tatra

6.4. ČESKÁ REPUBLIKA – CHORVATSKO – muži, přátelské utkání - Brno

Výběr ČR "15" – Coté d´Azur (Francie) – Praha

7.4. Český pohár – 5.kolo

9.4. Výběr Moravy "15" – Cote d´Azur - Brno/Vyškov

14.4. Extraliga 14.kolo, I.liga – 7.kolo

17.-19.4. Soustředění 15 a 17 (Vyškov)

19.4.-20.4. Polsko – ČR „18“ (Krakov)

21.4. Extraliga – NT

20.- 21.4. I.Celostátní turnaj 15 a 17 - Vyškov

21.4. Extraliga NT, Český pohár NT, I.Liga – 8.kolo

27.4. – 1.5. Kvalifikace RWC „ J“ 2003 – ČR „18„ (Jugoslávie, Slovinsko, Bulharsko, ČR) - Jugoslávie

28.4. Extraliga – play off – I.kolo, 1.utkání a sestupová skupina – I.kolo

28.4. I.liga – 8.kolo

4.5. ČESKÁ REPUBLIKA – 3. mužstvo sk. A – kvalifikace na MS 2003 Praha

5.5. Praga „7„ - muži

7.–11.5. Stáž kadetů FIRA – AER (Brena, Polsko)

8.5. Extraliga – Play off, II.kolo. 2 utkání, Sestupová sk. 2.kolo

8.5. I .liga 10.kolo

12.5. Extraliga – Play off. 3.utkání a setupová sk. 3 kolo.

12.5. I liga – NT

18.5. 6. mužstvo sk. A – ČESKÁ REPUBLIKA - kvalifikace MS 2003

18.–19.5. II. celostátní turnaj - 15,17,19 (Ostrava)

18.–19.5. I.liga- nadstavba-I.kolo

26.5. Extraliga Play off, II.kolo - 2.utkání, sestupová sk. 4. kolo

26.5. I.liga – Nadstavba – 2.kolo

26.5. Junior Praha „ 7 „ – junioři „ 19 „

26.5. Extraliga –Play off- II.kolo.- 2.utkání,sestupová sk. – 5.kolo

26.5. Turnaj ČSRU – mladší žáci (Vyškov)

8.6. Belgický region – Český region - muži Evropský pohár regionů

8.6. Turnaj „7„ - FIRA–AER - (Budapešť)

8.6. I.liga – nadstavba – 3.kolo

15.- 16.6. Finálový turnaj Mistrovství ČR – kadeti „17“

16.6. Extraliga – Play off- II.kolo 3.utkání, sestupová sk. – 6.kolo

16.6. I.liga – NT

22.6. Česká republika – Výběr Německa (Old Boys, Praha –Tatra)

22.6. Český region - Rumunský region – muži – Evropský pohár regionů FIRA-AER (Praha – Tatra) (v případě našeho vítězství v Belgii)

22.6. Extraliga – Play off – NT

22.- 23.6. Mistrovství ČR –starší žáci – „15“

22.- 23.6. Mistrovství ČR – junioři „ 19“

22.- 23.6. Další kolo kvalifikace na MS 2003

29.6. Turnaj „7“ ME FIRA muži - ČR „A„ - Praha

29.6. Extraliga Play off- NT

29.6. Baráž – Extraliga/1.liga – l.kolo, baráž I.liga/Oblastní – l.kolo

30.6. Mistrovství ČR v sedmičkách – Říčany

5.7. Baráž Extraliga/l.liga - 2.kolo, baráž l.liga /OP - NT

Ragby CZ > Kalendář ČSRU – jaro 2002