Junioři Vyškova vybojovali titul Mistra republiky

19.6.2006 Celostátní liga juniorů - finále

V neděli 18.6.2006 se na stadionu Jana Navrátila ve Vyškově hrálo odvetné finálové utkání juniorů. Po vítězství před týdnem v Praze museli domácí hráči potvrdit výhru i doma, a tak získat vytoužený titul.

Finále ligy juniorů

• Vyškov - Slavia 20:8

Stav série 2:0
první utkání Slavia - Vyškov 14:22

Začátek druhého finálového utkání a téměř celý první poločas patřil Slavii. Domácí velice dobrou, disciplinovanou a tvrdou obrannou hrou udrželi čisté konto a udeřili těsně před koncem poločasu.

Po nádherné akci Ondřeje Kutila a několika přihrávkách bodoval Martin Wognitsch. Kop po pětce proměnil Dalibor Klíč a Vyškov vedl 7:0.

Začátek druhého poločasu začali lépe domácí, Klíč z trestného kopu zvýšil na 10:0. Slavie se ještě jednou vzchopila a snížila náskok domácích položením pětky na 10:5.

Domácí mezi 62. -65. minutou definitivně Slavii zlomili dvěma pětkami, které pokládali Jan Kovář a po samostatné akci Zbyněk Kašpar.

V poslední minutě Slavia snížila z trestného kopu na konečných 20:8, a poté již mohli domácí hráči slavit zisk titulů mistra ČR v kategorii juniorů.