Jágrův Toulon smetl v úvodním kole ProD2 Beziers

29.10.2007 Jak si vedou čeští krajánci

Toulon - Beziers foto:RCT
Pau - Union Bordeaux - Begles foto: rugby33
Pavel Indrák a Patrik Leroch v dresu Juvenie

V sobotu a v neděli 29. října 2007 začala s měsíčním zpožděním druhá nejvyšší francouzská soutěž ProD2, kde působí tři čeští krajánci. Jágrův Toulon v úvodním kole nedal na vyprodaném Stade Mayol šanci týmu Beziers a nasázel mu čtyřicet bodů. Tým Lukáše Rapanta Oyonnax prohrál v LaRochelle a Robert Voves v dresu Union Bordeaux Begles prohrál v Pau o devět bodů.

Francie

ProD2 – 1. kolo

• Toulon (Jágr) – Beziers 41:7

Martin Jágr si minulý týden v přípravě poranil koleno a tak pro tento zápas nebyl ani na lavičce. Jeho tým však měl v sestavě první „várku“ hvězd které posílí tým . Na mlýnové spojce nastoupil ve druhé půli George Gregan a na útokové spojce odehrál Andrew Merthens sedmdesát minut.

• La Rochelle – Oyonnax (Rapant) 16:10

Lukáš Rapant odehrál téměř ceký druhý poločas a musel se stejně jakojeho spoluhráči spokojit pouze s jedním bonusovým bodem.

• Pau – Union Bordeaux Begles (Voves) 26:17

Robert Voves se dostal do hry v 53. minutě za stavu 21:11, jeho tým však se však v závěru utkání nedokázal nedokázal více prosadit své první utkání prohrál.

• Cavaillon – St. Raphael (Krejčí, Holovský) 13:21

St. Raphael vede bez prohry tabulku Sud EST Pool 4.

Polsko

• Salwator Juvenia Krakow (Tomčík, Leroch, Indrák) - Polski Budowlani Łódź 22:17

K vítězství Krakova pomohli výraznou měrou hned dva češí hráči Patrik Leroch položil pětku a Jaroslav Tomčík proměnil dva kopy po pětce a jeden trestný kop.

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Jágrův Toulon smetl v úvodním kole ProD2 Beziers