Informace o akcích SBP

17.4.2008

Informace o akcích SBP

Vážení sportovní přátelé,
minulý týden proběhly první prezentační dny projektu Sport bez předsudků. Jednalo se o tréninky ragby konané v Jablonci nad Nisou a v Praze. Oba dva dny byly hojně zastoupeny, v Jablonci se sešlo 243 dětí z 10 základních škol z Liberecka. Pražský prezentační den přišlo navštívit 283 dětí z 15 základních škol.

První prezentační den ragby v Břízkách v Jablonci nad Nisou byl zprvu velkým otazníkem. Do poslední chvíle jsem nevěděli, jestli se vůbec prezentační den kvůli počasí a sněhové nadílce uskuteční. Nakonec jsme sice byli nuceni změnit místo konání akce, ale to naštěstí nemělo žádný vliv na kvalitu tréninku. Děti byly nadšené, že si zase po roce mohly vyzkoušet ragby a naučit se nějaké ty nové „fígle“.

Na hřiště se přijela také podívat místí televize RTM, která celé dění na hřišti zdokumentovala.

Pražský prezentační den ragby proběhl 10.4.2008 na hřišti RC Tatra Smíchov. Opět nás mile potěšil počet dětí, které si s námi přišly zasportovat a dovědět se něco dalšího a zajímavého o hře ragby.

Svou návštěvou nás také poctil pan Mgr. Martin Platz vedoucí oddělení sportu a volného času Magistrátu hlavního města Prahy, který se mohl na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá trénink ragby a jaká panuje atmosféra při těchto akcích.

Ke konci obou prezentačních dní byly děti odměněny drobnými dárky a sladkostmi a osloveni s pozvánkou na další akce projektu Sport bez předsudků. Konkrétně se pak jedná o prezentační den atletiky, který proběhne 14.5.2008 v České Lípě a 15.5.2008 v Praze na Julisce.

Tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaší podporu a pozvali Vás na blížící se další akce toho projektu.

S pozdravem a díky,

tým SBP.

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Informace o akcích SBP

právě se děje

soutěže

 načítám...