I druhé domácí utkání Slovan v maďarské extralize prohrál

21.9.2006 1. RC Slovan Bratislava - Fehervár RC Vadkánok 14:46

Do zápasu Slovan nastupoval povzbuzen minulým bojovným výkonem a v koutku duše doufal v překvapení jenomže soupeř a vlastní výkon byli proti. Především roj v mlýnech nehrál to co by měl a útok byl děravý (neskládalo se, jenom se chytalo za vršek), z čehož těžil rychlonohý soupeř.

V 5´ po chybě pravého piliře a rváčka, kde pronikl míč po našem vyhraném mlýnu, pokládá nikým neatakován maďarský rváček první pětku Feherváru. Špatná obrana kolem skrumáží se ukázala také v 16´, kdy jsme vlastními chybami dali příležitost skórovat opět soupeři, který i následně prokopl.

Poté se hra na chvíli vyrovnala a pěknou akci předvedl Martin Nosko, když po vyhraném autu to trochu vzal na sebe a svoji rychlostí prošel za obranu soupeře, kde nahrál rozběhnutému Kubalovi a ten pokládá pod háčko. Kop proměnil Roman Nosko.

Z následného výkopu nás ovšem maďaři zatlačili a po serii několika chyb a tresných kopů pokládají ve 40´svoji další pětku v utkání.Po poločase, když jsme prostřídali především hráče v útoku a přeskupili celou útočnou řadu se obraz hry nezměnil.

V 45´ opět maďaři položili pětku. V mlýnech byl znát úbytek síly, když Honza Pfeifer dostal po tvrdém nárazu otřes mozku a ve druhé řadě odešel Víťa Šrámek, z čehož pramenil zborcený mlýn a několika následných zranění. Po dohodě s rozhodčím a pohledu na naši střídačku docházelo už jen k simulovaným mlýnům, což byla výhoda pro nás, protože jsme věděli, který balon vyhrajeme.

Fehervár ještě přidal další body, my jsme se prokličkovali do pětkoviště po náhodném odkopu ale dobrým atakem asi 5´ před koncem zápasu položil Martin Nosko naši druhou pětku v utkání. Bratr Roman prokopl. Další zápas se hraje 30. septembra od 14 hodin proti RC Lokomotivě Olomouc (mají podobný herní styl jako Vadkánok, jenom jsou více agresivnější)


Tabulka Maďarské ligy

p. tým z v r p body
1Esztergomi Vitézek33009
2KARC22006
3Fehérvári Vadkanok31025
4Battai Bulldogok21014
5 Pozsony (Slovan) 3 0 0 3 3
6Elefántok*10010

* Elefántok první utkání nedohrál

(md)

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > I druhé domácí utkání Slovan v maďarské extralize prohrál

právě se děje

soutěže

 načítám...