Hodnocení II. Kontrolního srazu U18 v Ostravě 10.-12.1.2008

21.1.2008

Hodnocení II. Kontrolního srazu U18 v Ostravě 10.-12.1.2008

Ostrava nás tentokrát přivítala příjemným slunečným počasím, které vydrželo celé tři dny, čímž byla příznivě ovlivněna kvalita všech tréninků. Srazu se bohužel opět nezúčastnil plný počet nominovaných hráčů, ale pouze 28, což je veliká škoda. Někteří se omluvili kvůli nemoci či zranění, ale více bylo těch, kteří svou absenci zdůvodnili studijními problémy, přestože právě na tento možný problém byli již dříve upozorněni a byla jim nabídnuta pomoc ze strany realizačního týmu. Tímto lehkovážným přístupem si tak někteří možná zbytečně zavřeli dveře do reprezentace.

Chování a přístup hráčů k tréninku i mimo něj byl opět velmi dobrý, tentokrát nedošlo ani k žádným vážnějším zraněním.

Všichni zúčastnění hráči a především celý realizační tým si za odvedenou práci zaslouží poděkování, neboť náplň srazu byla opět velice náročná zejména časově.

Veškeré nácviky a průběh obou dosavadních srazů jsou zdokumentovány a stejně bude i třetí sraz. Vzniklé materiály budou po finální úpravě dány k dispozici zájemcům z řad trenérů.

Rovněž výsledky testů budou po absolvování všemi hráči zpracovány a zveřejněny.

Oslovil jsem trenéry výběrů U17 a U20 a seniorů P. Palu, J. Fatku a M. Kafku k účasti na třetím srazu U18 31.1.-2.2.2008. Jejich účast bude vítána v souladu s projektem jednotného herního systému všech kategorií ČSRU.

Realizační tým:

  • Eduard Krützner, Milan Wognitsch, Juan Szeremeta – trenéři
  • Martina Stárová – atletický a kondiční trenér
  • Jaroslav Vinický – audiovizuální zabezpečení
  • Jaroslav Borovský- technický vedoucí
  • Martin Kafka- konzultant

 

Hráči:

Bařina, Doležel, Fojtík, Fost, Haluza, Havel, Chyba, Kadlec, Kraus, Kuchařík, Kukla, Kulhánek, Maňák, Marek, Matějka, Mazánek, Novák, Pořízek, Prokop, Schütz, Sklenka, Skotnický, Vančura, Křišťan, Vávra, Vartoň, Dimel, Kopřiva

Místo konání: Hotel Pulz - ubytování, areál ČEZ Areny – sportoviště

 

 

 

V Praze 17.1. 2008 Eduard Krützner

 

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U19 - Junioři > Hodnocení II. Kontrolního srazu U18 v Ostravě 10.-12.1.2008

právě se děje

soutěže

 načítám...