Francie dostala těžkou lekci od All Blacks

28.11.2004 Evropa vs. Svět 3:3, pokračuje i 2. kolo kvalifikace na RWC 2007

Brian Habana (Jižní Afrika) Skotsko-Jižní Afrika 10:45Brian Habana (Jižní Afrika) Skotsko-Jižní Afrika 10:45
Brian Habana (Jižní Afrika) Skotsko-Jižní Afrika 10:45
Jeremy Paul (AUS) Anglie-Australie 19:21Jeremy Paul (AUS) Anglie-Australie 19:21
Jeremy Paul (AUS) Anglie-Australie 19:21
Shane Horgan (IRL) Irsko-Argentina 21:19Shane Horgan (IRL) Irsko-Argentina 21:19
Shane Horgan (IRL) Irsko-Argentina 21:19
Tony Woodcock (NZL) Francie-Nový Zealand 6:45

Vítěz Six Nations si pozval do Paříže hráče Nového Zealandu. Soupeř z jižní polokoule nedal Francii v utkání sebemenší šanci ke skórování. Anglie na Twickenhamu podlehla Austrálii. Jižní Afrika přehrála lehce na Murrafieldu  domácí Skotsko.

Francie – Nový Zéland  6:45 (6:19)

Francie držela krok s All Black pouze do poločasu. V druhých čtyřiceti minutách rozjel Nový Zéland neuvěřitelnou souhru všech hráčů týmu a doslova smetl letošního vítěze Six Nations .

Rojníci All Black čistili míč v otevřených mlýnech jako neřízené střely. Ke konci utkání už neměla Francii žádné hráče na střídání do první řady a tak se diváci dočkali pouze simulovaných mlýnů, které se na mezinárodní scéně vidí je zřídka.

Anglie – Austrálie 19:21 (0:12)
Austrálie získala rozhodující náskok již v první půli . Anglie se probudila až v 50 minutě, když už prohrávala 0:15. Ani mohutný nápor v závěru utkání už však nestačili na zvrat v utkání

Skotsko – Jižní Afrika 10:45 (10:32)
Jižní Afrika vedla již po čtvrthodině hry 0:15. Po celou dobu přehrávala nevýraznou obranu Skotska jak útokem tak i rojem.

Irsko – Argentina 21:19 (6:16)
Po prvním poločasu to vypadalo, že Argentina si odveze z Evropy již druhý skalp po tom co minulý týden překvapivě porazila Francii. Irové však dokázali v druhé půli otočit výsledek díky kopáči O´Garovi na jejich stranu a získat tak před domácím publikem vítězství.

Wales – Japonsko 98:0 (56:0)
Domácí nepustili Japonce takřka k ničemu. V Cardiffu před 56 tisíci diváky předvedli dokonalí Velšané koncert. Kapitán  Walesu Charvis položil během utkání čtyři pětky. Kopáč Henson proměnil všech 14 kopů po pětce.

Wales:
Pětky: Charvis 4, Shanklin 3, R. Williams 2, Davies, Jenkins, Cooper, S. Williams 2
KPP: Henson 14

Itálie – U.S.A. 43:25 (32:3)
Na stadionu La Marmora v Bielli porazili bez problému domácí Italové reprezentaci Spojených státu. Výborné utkání odehrál útočník Orquera, který zaznamenal 18 bodů.