28.5.2005 Říčany srovnaly finálovou sérii s Tatrou

útok Říčanútok Říčan
útok Říčan
F. Vacek z Tatry zastavuje J. ŠvejduF. Vacek z Tatry zastavuje J. Švejdu
F. Vacek z Tatry zastavuje J. Švejdu
zádák Říčan T. Nevický nakopal ve 2. finálovém utkání 13 bodůzádák Říčan T. Nevický nakopal ve 2. finálovém utkání 13 bodů
zádák Říčan T. Nevický nakopal ve 2. finálovém utkání 13 bodů

Říčany dokázaly v úporném utkání porazit Tatru a vynutit si tak třetí rozhodující utkání, které odehrají na domácím hřišti.

Havířov v souboji o třetí místo oplatil porážku Dragonu a také vyrovnal sérii na 1:1. V sestupové skupině zvítězila Sparta ve Vyškově o jeden bod.

KB Extraliga

Finále - 2. utkání

Tatra Smíchov – Říčany 20:23
stav série
1:1
Skóre se po celé utkání přelévalo z jedné strany na druhou. V 53. minutě vedla Tatra už 20:13, hosté však dokázali pětkou Kučery utkání otočit a vyrovnat tak finálovou sérii.
Více o utkání: výsledky > Tatra - Říčany

O třetí místo

Havířov – Dragon Brno 21:17
stav série
1:1

Havířov doma udržel těsné vedení  a je stále ve hře o bronz. Brno mělo ve druhé půli územní převahu, nedokázalo však svou převahu využít bodově.
Více o utkání: výsledky > Havířov - Dragon

Sestupová skupina

Vyškov - Sparta 15:16

Sparta vedla na začátku druhé půle o 8 bodů, domácím se ale podařilo otočit výsledek na 15:13. Poslední slovo měli však hosté, rojník Tlapák proměnil v poslední minutě tresný kop a zajistil Spartě třetí vítězství v sestupové skupině.
Více o utkání: výsledky > Vyškov - Sparta

Sestupová skupina po nekompletním 6. kole

pořadítýmzvrps+s-bodyskóre+/-angl.bbonus. b.

1. liga - 2. kolo nadstavbové části

Vysokým rozdílem zvítězil Bystrc nad hosty z Mariánských Hor v nadstavbové části první ligy. Zlín si poradil doma s Přeloučí a utkání Petrovic s Olomoucí bylo přeloženo. Nejpravděpodobnějším termínem se jeví být 11. červen.

Zlín - Přelouč 32:3

Po patnácti minutách bylo prakticky rozhodnuto o celém utkání. Lépe hrající hosté soupeři nedovolili více jak 3 body a zaslouženě zvítězili.

Bystrc - Mariánské Hory 70:5

Rekordním výsledkem skončilo střetnutí Bystrce s Ostravou. Pro hosty je to druhá takto vysoká porážka od Bystrce. Téměř před rokem skončilo střetnutí těchto mužstev výsledkem 70: