Esher letos ještě neprohrál a vede svou divizi

22.10.2006 Jak si vedou čeští krajánci

Láďa Vondrášek v akci  foto: esherrfcLáďa Vondrášek v akci  foto: esherrfc
Láďa Vondrášek v akci foto: esherrfc

V anglické National Division Two Vondráškův Esher opět ukázal svou sílu a vyprovodil Nuneaton s padesáti bodovým přídělem. V francouzské ProD2 se stále daří hráčům Limoges, kteří si připisuji pátou výhru v sezóně a jsou na čtvrtém místě, opačné situaci je Jágrův Toulon, který opět prohrál a klesl na devátou příčku.

Anglie - National Division Two

• Esher (Vondrášek) - Nuneaton 55:3 (28:3)

Esher vévodí své divizi a potvrdil to i domácím utkání, které od úvodních minut měl plně ve svých rukou. Po změně stran dokonce domácí přišli o svého kapitána, který obdržel červenou kartu. Obraz hry se však nezměnil, Nuneaton početní výhody využít nedokázal a odváží si ne nečekaně vysoký debakl.

Esher má sedmi bodový náskok před druhým Lancesoten se kterým se střetne v dalším kole.

Francie - ProD2

• Limoges (Voves, Šuster) - Gaillac 18:11

Limoges si vede v ProD2 stále dobře a po dalším vítězství jim patří čtvrté místo. Utkání s Gaillacem bylo především velkým soubojem rojů, který domácí vyhráli dobrým výkonem od úvodních minut. Všechny body domácích zařídli kopáč Eric Mestres.

"Hráli jsem určitě proti nejtěžšímu roji v lize, byla to pěkná dřina. Utkání se rozhodlo především v první půli kdy se nám dařilo lehce bodovat z trestných kopů. Ve druhé půli už jsme náskok udrželi" zhodnotil utkání Robert Voves, který nastoupil opět v základní sestavě.

• Auch - Toulon (Jágr) 22:16

Toulon začíná doplácet na nesehranost výrazných hráčů, kteří přišli do týmů při velkých letních nákupech, další porážka ho posílá po sedmi kolech až na deváté místo. Vítězství domácích Auch nebylo žádná náhoda, v letošní sezóně hraje tým na čele tabulka a působí velmi sebevědomě.

National Division Four North

Pwllhelli mělo tento týden na programu pohárové utkání s druhodivizním celkem, které vyhráli 12:9. Pavel Indrák se ho ovšem zúčastnit nemohl, protože si minulém kole zlomil zápěstí.

"Minulý týden byl smolný prohráli jsme nešťastně v nehezkém utkání 5:6 a jestě jsem si zlomil zápěstí. Na další kontrolu bych měl jít ve středu, rekonvalescence však bude určitě okolo měsíce" prozradil v krátkém rozhovoru reprezentační pilíř.

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Esher letos ještě neprohrál a vede svou divizi