Eddie Jones začal trénovat Reds

15.1.2006 Queensland chce do dvou let získat triumf v Super 14

Odvolaný trenér Wallabies si dlouho od trénování neodpočinul, přijal roli hlavního trenéra australského týmu Super14, Queensland Reds, jen měsíc poté, co skončil s reprezentací.

Jones byl uvolněn z postu trenéra národního týmu po sedmi porážkách v řadě. Tím se mu podařilo vyrovnat nelichotivý rekord.

Nyní je s Queenslandem zpět v centru dění. Bude zde trávit rok jako trenér rozvoje, pak převezme na konci sezony 2006 Super14 trénování A-týmu po Jeffu Millerovi.

"Velmi se těším. Je přede mnou velká výzva. V tomto týmu je skryt velký potenciál" řekl Jones a dodal: "Je tu nejvíc talentovaných hráčů v zemi a jsem nadšený, že s nimi můžu pracovat."

Bývalý šéf Brumbies měl výborné výsledky v domácí soutěži, kde získal v roce 2001 titul Super12.
Zopakování tohoto výkonu s Reds by Jonese zapsalo do historie jako prvního trenéra, který povede Reds ke slávě v Super 14.

Prezident Reds Theo Psaros byl velmi potěšen, že se mu podařilo Jonese získat:
"Je to skvělá zpráva pro Queenslandské rugby. On je cílevědomý trenér, hledá výzvy a vidí zde zlatou budoucnost", řekl Psaros.

Sesazený kouč věří, že Queensland Reds můžou vyhrát titul Super 14 do dvou let a on chce být ten, kdo je k úspěchu přivede.

(petrovice.rugby.cz)

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Eddie Jones začal trénovat Reds

právě se děje

soutěže

 načítám...