Dragon Rugby Cup 2004

29.4.2004 U13, U15, U17

Turnaj Dragon Rugby CupTurnaj Dragon Rugby Cup
Turnaj Dragon Rugby Cup

Kategorie - U13, U15, U17. Mužstva ČR: Real Spectrum Dragon RC Brno, JIMI RC Vyškov, RC Petrovice, RC Slavia Praha, RC Sparta, Praha, RC Říčany; SRN: RC Lipsko, Rusko: CVSS Orbita Moskva, RL Slava St. Peterburg, FILI Moskva, Marino Moskva, Podmoskovje Monino; Francie: Budapest Acceuill; Ukrajina: Eager Kiev; Maďarsko: RC Fehervár; Polsko: Posnania Poznaň.
Začátky od 9.00 do 17.00 hodin

Doprovodné akce: Stan KB - generální partner ČSRU; Sportovní shop: Mizuno - partner ČSRU

Přijeďte povzbudit hráče všech kategorií a pořadatele.

Více info - Jirka Šťastný


DRAGON CUP 2004 8. - 9. 5. 2004

U 13 ( 1991 – 1992)

1. RC Dragon Brno ČR

2. Budapešť Acceuil RC Francie

3. RC Lipsko Německo

4. CYSS Orbita Moskva Rusko

5. Eager Kijev Ukrajina

6. RC JIMI Vyškov ČR

7. RC Fehervár Maďarsko

8. RC Říčany ČR

9. RK Slava St.Peterburg Rusko

10. MGDTDM Marino Moskva Rusko

11. RC Posnania Poznaň Polsko

12. RC Petrovice Praha ČR

U 15 ( 1989 – 1990 )

1. RC Dragon Brno ČR

2. RC Lipsko Německo

3. Eager Kijev Ukrajina

4. RK Slava St.Peterburg Rusko

5. RC JIMI Vyškov ČR

6. RC Fehervár Maďarsko

7. VVA Podmoskovje Monino Rusko

8. Sparta Praha ČR

9. RC Posnania Poznaň Polsko

10. FILI Moskva Rusko

U 17 ( 1987 – 1988 )

1. RC Dragon Brno ČR

2. Eager Kijev Ukrajina

3. RK Slava St.Peterburg Rusko

4. RC JIMI Vyškov ČR

5. RC Fehervár Maďarsko

6. MGDTDM Marino Moskva Rusko

7. Slavia Praha ČR

8. RC Posnania Poznaň Polsko

Kategorie / Category U13 (1991 – 1992)

Skupina A / Group A Skupina B / Group B

A1 Dragon B1 Vyškov

A2 Lipsko B2 Orbita

A3 Acceuil B3 Říčany

A4 Petrovice B4 Fehervár

A5 Peterburg B5 Marino

A6 Kijev B6 Poznaň

Kategorie / Category U15 (1989 – 1990)

Skupina A / Group A Skupina B / Group B

A1 Fehervár B1 Sparta

A2 Dragon B2 Fili

A3 Peterburg B3 Vyškov

A4 Lipsko B4 Kijev

A5 VVA Monino B5 Poznaň

Kategorie / Catgory U17 (1987 – 1988) 

Skupina A / Group A Skupina B / Group B

A1 Dragon B1 Vyškov

A2 Marino B2 Slavia

A3 Kijev B3 Fehervár

A4 Poznaň B4 Peterburg

Časový program utkání / Time table of the matches 

Sobota 8.5.2004 / Saturday 8.5.2004

Hřiště 1 / Field 1 Hřiště 2 / Field 2

10,00 U15 A2 Dragon - A5 Monino U17 A1 Dragon - A4 Poznaň

10,20 U15 A3 Peterburg - A4 Lipsko U17 A2 Marino - A3 Kijev

10,40 U15 B2 Fili - B5 Poznaň U17 B1 Vyškov - B4 Peterburg

11,00 U15 B3 Vyškov - B4 Kijev U17 B2 Slavia - B3 Fehervár

11,20 U15 A5 Monino - A3 Peterburg U13 A1 Dragon - A6 Kijev

11,40 U15 A1 Fehervár - A2 Dragon U13 A2 Lipsko - A5 Peterburg

12,00 U15 B5 Poznaň - B3 Vyškov U13 A3 Acceuil - A4 Petrovice

12,20 U15 B1 Sparta - B2 Fili U13 B1 Vyškov - B6 Poznaň

12,40 U15 A3 Peterburg - A1 Fehervár U13 B2 Orbita - B5 Marino

13,00 U15 A4 Lipsko - A5 Monino U13 B3 Říčany - B4 Fehervár

13,20 U15 B3 Vyškov - B1 Sparta U13 A6 Kijev - A4 Petrovice

13,40 U15 B4 Kijev - B5 Poznaň U13 A5 Peterburg - A3 Acceuil

14,00 U17 A4 Poznaň - A3 Kijev U13 A1 Dragon - A2 Lipsko

14,20 U17 A1 Dragon - A2 Marino U13 B6 Poznaň - B4 Fehervár

14,40 U17 B4 Peterburg - B3 Fehervár U13 B5 Marino - B3 Říčany

15,00 U17 B1 Vyškov - B2 Slavia U13 B1 Vyškov - B2 Orbita

15,20 U15 A1 Fehervár - A4 Lipsko U13 A2 Lipsko - A6 Kijev

15,40 U15 A2 Dragon - A3 Peterburg U13 A3 Acceuil - A1 Dragon

16,00 U15 B1 Sparta - B4 Kijev U13 A4 Petrovice - A5 Peterburg

16,20 U15 B2 Fili - B3 Vyškov U13 B2 Orbita - B6 Poznaň

16,40 U15 A4 Lipsko - A2 Dragon U13 B3 Říčany - B1 Vyškov

17,00 U15 A5 Monino - A1 Fehervár U13 B4 Fehervár - B5 Marino

17,20 U15 B4 Kijev - B2 Fili U17 A2 Marino - A4 Poznaň

17,40 U15 B5 Poznaň - B1 Sparta U17 A3 Kijev - A1 Dragon

18,00 U17 B2 Slavia - B4 Petrburg U17 B3 Fehervár - B1 Vyškov

Obědy od 11,30 do 14,00. Večeře od 17,00 do 19,00.

Lunch from 11,30 to 14,00. Dinner from 17,00 to 19,00.

Časový program utkání / Time table of the matches

Neděle 9.5.2004 - Sunday 9.5.2004

Hřiště 1 / Field 1 Hřiště 2 / Field 2

9,00 U17 1A - 2B U13 A6 Kijev - A5 Peterburg

9,20 U17 2A - 1B U13 A1 Dragon - A4 Petrovice

9,40 U17 3A - 4B U13 A2 Lipsko - A3 Acceuil

10,00 U17 4A - 3B U13 B6 Poznaň - B5 Marino

10,20 U15 1A - 3B U13 B1 Vyškov - B4 Fehervár

10,40 U15 2A - 1B U13 B2 Orbita - B3 Říčany

11,00 U15 3A - 2B U13 A3 Acceuil - A6 Kijev

11,20 U15 4A - 5B U13 A4 Petrovice - A2 Lipsko

11,40 U15 5A - 4B U13 A5 Peterburg - A1 Dragon

12,00 U15 1A - 2B U13 B3 Říčany - B6 Poznaň

12,20 U15 2A - 3B U13 B4 Fehervár - B2 Orbita

12,40 U15 3A - 1B U13 B5 Marino - B1 Vyškov

13,00 U15 Por4A/5B - 5A/4B (9.a 10.) U13 5A - 6B

13,20 U15 Vít4A/5B - 5A/4B (7.a 8.) U13 6A - 5B

13,40 U17 1A - 2A U13 3A - 4B

14,00 U17 1B - 2B U13 4A - 3B

14,20 U17 3A - 4A U13 1A - 2B

14,40 U17 3B - 4B U13 2A - 1B

15,00 U15 3A - 3B U13 Por5A/6B - 6A/5B (o11.místo)

15,20 U15 2A - 2B U13 Vít5A/6B - 6A/5B (o 9.místo)

15,40 U15 1A - 1B U13 Por3A/4B - 4A/3B (o 7.místo)

16,00 U17 4A - 4B U13 Vít3A/4B - 4A/3B (o 5.místo)

16,20 U17 3A - 3B U13 Por1A/2B - 2A/1B (o 3.místo) 16,40 U17 2A - 2B U13 Vít1A/2B - 2A/1B (o 1.místo) 17,00 U17 1A - 1B

17,30 Vyhlášení výsledků / Result ceremony

Obědy od 11,00 do 14,00. Večeře od 17,00.

Lunch from 11,00 to 14,00. Dinner from 17,00.


DRAGON CUP 2004 8. - 9. 5. 2004

Účastníci turnaje :

ČR : RC Realspekrum Dragon Brno, RC Jimi Vyškov, RC Sparta Praha, RC Slavia Praha,

RC Říčany, RC Petrovice Praha,

RUSKO : CYSS Orbita Moskva, FILI Moskva,

MGDTDM Marino Moskva, RK Slava St.Peterburg,

VVA Podmoskovje Monino,

UKRAJINA : RK Eager Kijev,

POLSKO : RC Posnania Poznaň,

NĚMECKO : RC Lipsko,

FRANCIE : Budapešť Acceuil RC,

MAĎARSKO : RC Fehervár,

Turnaj se hraje na hřišti RC Dragon v Brně – Maloměřicích, Cacovická ulice.

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U15 - Starší žáci > Dragon Cup > Dragon Rugby Cup 2004

právě se děje

soutěže

 



načítám...