Další nepříjemná prohra Toulonu

27.12.2005 Jak si vedou naši krajánci

Martin Kafka odehrál minulý týden celé utkání proti NECMartin Kafka odehrál minulý týden celé utkání proti NEC
Martin Kafka odehrál minulý týden celé utkání proti NEC

Ani vánoční svátky nezastavily ragbyové dění ve světě, Jágrův Toulon si ve 13. kole francouzské nejvyšší soutěže Top 14 připsal další nepříjemnou porážku a je po polovině základní části stále na posledním místě. V dalekém Japonsku prohrála další utkání Kafkova Fukuoka a stále čeká na svou první výhru.


FRANCIE

Top 14 - 13. kolo - 23. prosince

  • Agen - Toulon (Jágr)  30:0 (18:0)

Pětky 5:0

Toulon bez Ragbisty roku 2005 Martina Jágra nezačal dobře, hned v první minutě dostal žlutou kartu jihoafrický pilíř Jaco Louw a toho domácí dokonale využili. Rychle položili pětku a drželi soupeře daleko od svého pětkoviště.Hosté se v utkání nezmohli ani na jediný bod a patří jim stále poslední příčka v tabulce.


 

JAPONSKO

Top 12 - 10 kolo - 25. prosince

  • Secom Ruggut´s -  Fukuoka Sanix Blues (Kafka) 49:14 (14:0)

Pětky 7:2

Martin Kafka se tentokrát do sestavy nedostal a jeho tým odehrál utkání, které nikterak nevybočilo z jejich průměru. Do poločasu se Sanix drželi poměrně statečně, poté se však projevila větší zkušenost Ruggut´s, kteří dotáhli utkání bez větších problémů do vítězného konce.

Po předposledním kole jsou již známá jména semifinálových týmů, které budou bojovat v play-off o japonský titul - Toshiba Funchu Brave Lupus, NEC Rocket´s, Wild Knights a Toyota Verblitz.

Příští týden slaví celý svět příchod Nového roku 2006 a proto mají všechny světové týmy volno, hned v prvním lednovém víkendu znovu pokračují téměř všechny soutěže našich krajánků.

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Další nepříjemná prohra Toulonu

právě se děje

soutěže

 načítám...