Čtyři pětky Martina Jágra rozhodly o dalším vítězství Toulonu

18.11.2007 Jak si vedou čeští krajánci

Martin Jágr RC Toulon

Ve čtvrtém kole francouzské ProD2byl výrazně vidět Martin Jágr, který položil v utkání proti Tarbes čtyři pětky a zasloužil se tak výraznou měrou o důležité vítězství Toulonu. Rapantovo Oyonnax doma potvrdilo svou dobrou formu a vyhrálo nad Aurillacem, ve Federale 1 dostalo výprask Rohlíkovo St. Nazaire v Orleans

Francie

ProD2 – 3. kolo

• Tarbes – Toulon (Jágr) 34:39

Martin Jágr položil během třiadvaceti minut prvního poločasu neuvěřitelné čtyři pětky, které daly základ k důležitému vítězství Toulonu v dalším kole. Utkání však bylo velmi dramatické domácím se podařilo vývoj za půl hodiny otočit a deset minut před koncem vedli 34:29. Toulon se však nadechl k velkému záveru a díky pětce střídajícího Olivera Grimauda dotáhli utkání do vítězného konce.

• Union Bordeaux Begles (Voves) – La Rochelle 12:11

Hráči Begles se konečně dočkali vítězství, a odpoutali se ode dna ProD2. Rober Voves se tentokráte do sestavy Bordeaux nedostal.

• Oyonnax (Rapant) – Aurillac 28:20

Lukáš Rapant začal tuto sezónu vynikajícím způsobem dostal se rychle do základní sestavy, kde podává vynikající výkony. Jeho tým opět v domácím utkání potvrdil svou neporanitelnost a připsal si důležité vítězství do tabulky.

Federale 1

• Orleans – St. Nazaire (Rohlík) 44:0
  • US Bressane – Villeurbanne (Šuster) 35:22

Roman Šuster se probojoval do základní sestavy ve které nastupuje již pravidelně. "Utkání v Bressane bylo velmi dobré , ale nám chybělo více štěstí" řekl po utkání pilř Villeurbanne Roman Šuster

• Irvine (Janíček) - Kircakdy 8:31

"Zápas se odehrál v opravdu surovém počasí. Irvine postrádal klíčove hráče z druhé řady a Kevin Lang hrající pozici 12 po 3 žlutých kartach nemohl nastoupit. Já hrál na jeho pozici. Trenrům nezbylo nic nez poslepovat tým z mladých hráčů. Vedle mě hrál mladý Ir Coner který si svým výkonem řekl o misto v A týmu" řekl po utkání odchovanec brněnského Dragonu Radim Janíček

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Čtyři pětky Martina Jágra rozhodly o dalším vítězství Toulonu