Čtvrtá letošní pětka Martina Jágra

1.10.2006 Jak si vedou čeští krajánci

foto: USALfoto: USAL
foto: USAL
foto esherrfcfoto esherrfc
foto esherrfc
Martin Jágr v akci foto: RCTMartin Jágr v akci foto: RCT
Martin Jágr v akci foto: RCT

Martin Jágr je po pěti kolech druhé nejvyšší soutěže v Francii ProD2 na čele tabulky nejlepších pokladačů pětek, v domácím utkání proti Gaillacu položil svou čtvrtou letošní pětku. Limoges s Robertem Vovsem v základní sestavě prorazila Pau a Rapantovo Oyonnax dostalo těžkou lekci v Auch. Na Britských ostrovech potvrdil Vondárškův Esher roli favorita a vede National Division Two.


Anglie
Natonal Division Two

  • Esher (Vondrášek) - Bradford & Bingley 49:21 (10:9)

Esher letos kráčí soutěží velmi přesvědčivě s průměrem 37. bodů na zápas vede tabulku. V domácím utkání proti Bradfordu se však Esher probudil až pozměně stran, kdy jasně dominovali na hřišti domácí rojníci. Láďa Vondrášek odehrál celé utkání.


Francie

ProD2

  • Toulon (Jágr) - Gaillac 30:23 (13:10)

Martin Jágr dokazuje v každém kole své kvality, v utkání proti Gaillacu položil v 66. minutě rozhodující pětku domácích, která znamenala nejen vítězství, ale také bonusový bod. Toulon je po pěti kolech na čtvrtém místě.

  • Limoges (Voves) - Pau 28:13 (15:0)

Limoges vstoupila do ProD2 ve velkém stylu z pěti utkání prohrála pouze jediné a patří jí prozatím třetí příčka. V domácím utkání proti Pau si vytvořili svěřenci trenérské dvojice Dalmaso - Venditti během pětatřiceti minut patnáctibodový náskok a ten udrželi až do konce utkání. Robert Voves odehrál celé utkání ve druhé řadě.

  • Auch - Oyonnax (Rapant) 35:6 (13:3)

Auch letos předvádí přesvědčivé výkony a o tom se mohl přesvědčit tým Oyonnax. Domácí se ve druhé půli začali prosazovat fyzickou hrou a lehce bodovali. Lukáš Rapant se dostal do hry ve druhé půli za stavu 23:6.

 

Federale 1

  • St. Nazaire (Rohlík) - Ruoen 21:22
  • St. Saturnin (Krejčí) - Valence 13:12
  • Oloron - Lannemezan (Šťastný) 15:14

 

Federale 2

 

  • Lormont Cenon (Kurka) - Niort 34:14

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Čtvrtá letošní pětka Martina Jágra

právě se děje

soutěže

 načítám...