ČSRU – STK oblast Morava: Oběžník č.1. 2007/2008 ze dne 29.8.2007

30.8.2007

Rozpis soutěží – Morava podzim 2007


 

1. Název soutěže: Oblastní přebor Moravy

 

2. Řízení soutěže: Mgr.Miroslav Šustek, Sportovní 10, 682 01 Vyškov, mobil – 776338996,

E-mail - sustek@seznam.cz

 

3. Pořadatel: Kluby uvedené v rozlosování na prvním místě.

 

4. Hosp.náležitosti: Kluby startují na vlastní náklady

 

5. Předpis: Hraje se dle platných pravidel ČSRU, jejich doplňků, platného SŘ a znění tohoto rozpisu

 

6. Hlášení o utkání: Doporučeně 12 dní před termínem utkání zaslat soupeři, rozhodčímu a STK Morava(lze použít e-mail i FAX). Na turnaje je také nutné zaslat hlášenky.

 

7. Zápis o utkání: Zaslat na STK Morava – rozhodčí utkání následující pracovní den(pondělí), vyjímečně pořadatel. Výsledky z turnajů zašle pořadatel e-mailem na STK .

Formulář o napomínání nebo vyloučení hráče zasílá rozhodčí na STK Morava.

 

8. Hrací den: Nutno dodržet datum stanovené STK. Změnu termínu utkání nebo turnaje projednat předem s STK Morava

 

9. Kategorie: Kadeti - 1991-1992 (Liga kadetů G2)

tříkolově 2x30 min.

Vyškov, Dragon Brno, Havířov, M.Hory, Zlín

 

St.žáci - 1993-1994

turnajově každý s každým na 2x7 min.(podzim a jaro)

Vyškov, Zlín, Dragon Brno, Havířov, M.Hory „A“, M.Hory „B“

 

Ml.žáci + přípravky - 1995 a mladší

turnajově dle systému, který určí pořadatel(není postup), (pokud se zúčastní „B“ nebo přípravka nahlásit včas pořadateli)

Vyškov, Havířov, Zlín, Dragon Brno, M.Hory

 

Poznámka: Začátek všech turnajů je vždy v 10,00 hodin.

Rozhodčí na turnajích určený na 1.místě, zodpovídá za regulérnost turnaje – kontrola licencí(lékařská prohlídka apod.)

Pokud se některé družstvo nezúčastní dvou turnajů bude ze soutěže vyloučeno!!!!!

 

 

10. Pořad utkání: Liga kadetů G2 – hrací den je sobota

 

I.kolo – 15.9. 11,00 Havířov - Vyškov Kršák

Dragon - M.Hory Tenora J.

 

II.kolo – 6.10. Vyškov - Dragon Kohout

Zlín - Havířov Jíša

 

III.kolo – 13.10. Dragon - Zlín Habrda

M.Hory - Vyškov Kozubík

 

IV.kolo – 20.10. Zlín - M.Hory Wognitsch

Havířov - Dragon Čech

 

V.kolo – 27.10. M.Hory - Havířov Franta

Vyškov - Zlín Toman

 

VI.kolo – 10.11. Vyškov - Havířov Bednařík

M.Hory - Dragon Kršák

 

VII.kolo – 17.11. Dragon - Vyškov Jilčík

Havířov - Zlín Čech

 

VIII.kolo – 24.11. Zlín - Dragon Šustek

Vyškov - M.Hory Kohout

 

NT – 1.12.2008

____________________________________________________________________

Jaro 2008

 

IX.kolo – 29.3. M.Hory - Zlín

Dragon - Havířov

X.kolo – 5.4. Havířov - M.Hory

Zlín - Vyškov

XI.kolo – 12.4. Havířov - Vyškov

Dragon - M.Hory

XII.kolo – 19.4. Vyškov - Dragon

Zlín - Havířov

XIII.kolo – 26.4. Dragon - Zlín

M.Hory - Vyškov

XIV.kolo – 3.5. Zlín - M.Hory

Havířov - Dragon

XV.kolo – 10.5. M.Hory - Havířov

Vyškov - Zlín

 

NT – 17.5.2008

 

1.SF – 24.5.2008 Čechy 2 - Morava 1

Morava 2 - Čechy 1

 

2.SF – 31.5.2008 Morava 1 - Čechy 2

Čechy 1 - Morava 2

 

  1. finále – 7.6.2008
  2. finále – 14.6.2008

 

 

Starší žáci – hrací den je neděle

 

16.9. Turnaj – Vyškov Šustek, Habrda, Franta

30.9. Turnaj – Mar.Hory Kršák, Kozubík, Reich

7.10. Turnaj – Havířov Wognitsch, Kozubík, Reich

21.10. Turnaj – Zlín Kršák, Tenora J., Jíša

28.10. Turnaj – Dragon Bednařík, Toman, Krejčí

18.11. Turnaj – Olomouc Šustek, Wognitsch, Franta

 

 

Mladší žáci – hrací den je sobota

 

15.9. Turnaj – Zlín Wognitsch, Kozubík, Reich

22.9. Turnaj – Mariánské Hory Kozubík, Reich, Jíša

6.10. Turnaj – Havířov Čech, Kozubík, Reich

13.10. Turnaj – Dragon Bednařík, Toman, Jíša

20.10. Turnaj – Olomouc Tenora J., Habrda, Franta

3.11. Turnaj – Vyškov Šustek, Wognitsch, Franta

 

 

 

 

Sekretáři: Prosím o včasné zasílání hlášenek utkání a turnajů klubům a rozhodčím.

Pokud by došlo ke změně termínu utkání je třeba dohodnout předem s STK Morava.

Není možné svévolně překládat utkání.Pokud nebude některé utkání sehráno, ihned mě informujte Pokud některý klub se nezúčastní turnaje omluvte se okamžitě pořadateli. Posílejte výsledky všech turnajů i ml.žáků !

 

Rozhodčí: Rozhodčí na turnaje cestují, pokud je to možné autobusem, s mateřskými kluby. Zápisy z utkání prosím zašlete co nejdříve, pokud Vám to nedělá problémy, tak mi zavolejte na mobil, nebo SMS a e-mail), abych mohl operativně informovat kluby o průběhu soutěže. Omluvy z delegace zavolejte co nejdříve, abych mohl včas zajistit náhradu.

Přeji všem hráčům, funkcionářům, rozhodčím a příznivcům kvalitní a bezproblémové mládežnické ragby na Moravě v letošní sezóně!!!

 

 

 

 

 

R U G B Y Z D A R !

 

 

Mgr.Miroslav Šustek

předseda STK ČSRU Morava

 

 

 

 

Ragby CZ > Zprávy > Zápisy a oběžníky > ČSRU – STK oblast Morava: Oběžník č.1. 2007/2008 ze dne 29.8.2007

právě se děje

soutěže

 



načítám...