České reprezentace U16, U17, U18 znají své nominace

18.11.2013 Příprana českých reprezentací ragby U16, U17 a U18

Po dlouhé době vás můžeme informovat o stavu mládežnických reprezentací, kterých se v letošní sezóně opět ujal hlavní trenér Karel Ševčík. Reprezentace U16, U17 a U18 zahájily již v létě svou přípravu na nadcházející mezinárodní turnaje, které se konají na jaře 2014.

cimg1486.jpg

Česká naděje se kterými pracuje intenzivně trenérské duo Karel Ševčík a Karel Berounský vykazují svou kvalitu již ve svých klubech. V následujícím roce by měly být české týmy lépe připraveny, než v předešlých letech.

Program českých reprezentací U16, U17 a U18  na rok 2014

Kategorie U18

  • Prosinec 2013 - leden 2014 - příprava v ČR  
  • Únor 2014 - Newcastle Tour
  • Březen 2014 - soustředění ČR
  • Duben 2014 - ME Polsko 2014

Kategorie U17

  • Prosinec - únor 2014 - příprava v ČR
  • Březen 2014 - Francie Tour
  • Duben 2014 - Cross Fit - Mezinárodní turnaj

Kategorie U16

  • Leden - březen 2014 - příprava v ČR
  • Duben - květen 2014 - Mezinárodní turnaj - Maďarsko

Zpráva ze srazu Regionálního výběru hráčů Čech a Moravy do 18, 17 a 16 let

Brandýs nad Labem/ Houšťka – sobota/neděle 26/27. 10. 2013

Hlavním cílem srazu bylo vybrat konečnou nominaci hráčů do Reprezentačního družstva juniorů do 18 let, kteří se začnou připravovat na ME v Polsku.

Nominovaní hráči budou vybráni na základě několika kritérií:

  • 1 Zápasová zatíženost
  • 2 Sportovní výkonnost
  • 3 Přínos pro družstvo a
  • 4 Celková ragbyová angažovanost
  • 5 Schopnost být přínosem českému ragby

Nebude možné mít ve výběru hráče, jež se dlouhodobě nezapojuje do soutěžních utkání vlastní věkové kategorie ať už z důvodu, že vlastní klub dané mužstvo nemá v soutěži nebo z důvodu vlastní pohodlnosti. Chceme hráče vidět v soutěžích a na Celostátních turnajích VII a XV (jedná se o ročníky narození 1997/ 98) nebo v juniorské Extralize.

O této skutečnosti a možnostech tzv. technického hostování jsme hráče dostatečně v předstihu informovali na našich akcích.

Srazu se zúčastnilo celkem 72 hráčů dvou věkových kategorií – kadeti (1999 až 1997) a junioři – (1996). Hráči v sobotu absolvovali dvě tréninkové jednotky, které byly zaměřeny na herní systém, kterým se naše reprezentace chtějí v nastávajícím období prezentovat.

Součástí tréninku byly i aktivní prezentace zvýšení sportovní úrovně – Cross Fit a atletické posilování

Nedělní program byl zaměřen na přípravu utkání jednotlivých hráčů, kteří byli regionálně rozděleni do Výběrů Moravy a Čech.

cimg1593.jpg

První utkání:

Čechy 1 - Morava 1  4:2 (rozhodčí Berounský) poločas 2:2 – délka poločasu 25 minut

Čechy 1
Vazač (25´Klazar), 2. Dřímal, 3. F. Novák, 4. Křížek, 5. Vojáček, 6. Koudelka, 7. Roj, 8. Crowther (25´Balák), 9. Hopp, 10. Cimprich, 11. Očko (25´Nižník), 12. Kýhos (25´Ad. Froněk), 13. Alb. Froněk, 14. Pelikán, 15. Maier (25´Kotěšovský)

Morava 1
Frič, 2. Tatalák, 3. Haltof, 4. Vláčil, 5. Bullock (25´Harviščák), 6. Kýz, 7. Bílek, 8. Sklenský, 9. Veselka, 10. Walek, 11. Labuda (25´Krempaský), 12. Alatnsurgts, 13. Šenk, 14. Grmela (25´Plocar), 15. Heimerle.

Statistika:    

 Morava – 1 poločas/ 2 poločas
Čechy – 1. Poločas/ 2. poločas
Hra v systému
5/ 1   
5/ 1
Autové vhazování 3 – 2 ztracené, 1 pětka/2 
0/2
Mlýn 
2/3 – 3 ztracené 3/1
Hra po skládce – Break Down 
7/5 12/14
Trestný kop 
1/0 1/0
Předhozy/ individuální chyby
3/1 5/0
Položení 2 (v systému)/0 
2 (v systému)/2 (1 v systému)

Druhé utkání:

Čechy 2 – Morava 2  6:1 (rozhodčí Rázga) – poločas 3 : 1, délka poločasu 25 minut

Čechy 2
Hodek, 2. Vazač, 3. Šlosár, 4. Crowther, 5. Doležal, 6. Klauz, 7. Zbořil, 8. Dřímal, 9. Hrníčko (25´R. Hřebačka), 10. Šimák, 11. L. Hřebačka, 12. Zábranský, 13. Schořík, 14. Kotěšovský, 15. Kotyza

Morava 2
Sedlák, 2. Csernai, 3. Janečka, 4. Vláčil, 5. Bullock (25´Kýz), 6. Leznar, 7. Bílek, 8. Badura, 9. Veselka, 10. Walek, 11. Kuchyňka, 12. M. Novák, 13. Skipala, 14. Gibala, 15. Kratochvíl

 Morava – 1 poločas/ 2 poločas
Čechy – 1. Poločas/ 2. poločas
Hra v systému

0/4
7/10
Autové vhazování
3 – 2 ztracené/4 – 3 ztracené 4/
3/0
Mlýn 
3 – 2 ztracené/3 – 2 ztracené     
2/5 – 1 ztracený
Hra po skládce – Break Down 
8/3
20/24
Trestný kop 
4/8   
4/3
Předhozy/ individuální chyby
3/4   
2/2
Položení 1(v systému)/0   
3 (2 v systému)/3(v systému)

 cimg1731.jpg                                                                                                                                                                                                                                   

Třetí utkání

Čechy 3 – Morava 3  2:0 (rozhodčí Rázga) – poločas 0:0, délka poločasu 20 minut

Čechy 3
Juzl, 2. Klazar, 3. F. Novák, 4. Hrdina, 5. Vojáček (20´Chytil), 6. Roj, 7. Marek, 8. Levitský, 9. Balák, 10. L. Hřebačka, 11. Pelikán, 12. R. Hřebačka, 13. Fojtík, 14. Ad. Froněk, 15. Kotěšovský (20´Maier)

Morava 3
Frič, 2. Haltof, 3. Tatalák, 4. Chytil (20´Bullock), 5. Harviščák, 6. Kýz, 7. M. Školař, 8. Sklenský, 9. Němec, 10. Šenk, 11. Heimerle, 12. Kožušník, 13. Labuda, 14. Krempaský (20´Šidla), 15. K. Školař

 Morava – 1 poločas/ 2 poločas
Čechy – 1. Poločas/ 2. poločas
Hra v systému
3/3
7/10
Autové vhazování 2 – 1 ztracené/1
4/3
Mlýn 
2/2 2/3
Hra po skládce – Break Down 
8/6
8/7
Trestný kop 
2/4 
3/1
Předhozy/ individuální chyby
1/1 3/0
Položení 0/0 0/2 (v systému)

 

                                                                                                 

 Soubor:reprezentace_u17_jaro2014.pdfPopis: Soubor:reprezentace_u18_jaro_2014.pdfPopis: Soubor:reprezentace_u16_jaro2014.pdfPopis:

 

cimg1799.jpg

 

Karel Ševčík a RT U18/17/16

 


Ragby CZ > Zprávy > Mládež > Reprezentace mládeže > České reprezentace U16, U17, U18 znají své nominace

načítám...