Česká šestnáctka změřila síly s výběrem Bukurešti

19.8.2010 příprava české reprezentace do šesnácti let

Ve čtvrtek 19. srpna se střetla na hřišti RC Sparta Praha česká reprezentace do šesnácti let se silným výběrem rumunské Bukurešti. Po velmi vyrovnaném průběhu, skončilo utkání remízou 0:0.

Pod vedením trenéra národního týmu Martina Kafky, odehrály naděje českého ragby s rumunským týmem zajímavé utkání. Soupeř hrál velmi tvrdě, což bylo zpočátku pro český výběr velmi překvapivé.

Češi se soupeři rychle vyrovnali a díky kombinační hře několikrát slibně zaútočili. Snaha však končila na zpomalení dobře rozehrané akce.

Oba týmy velmi dobře bránily a tak se diváci bodů nedočkaly. Po bezbodové remíze vládla po utkání v obou týmech spokojenost.

"Body sice nepadly, ale hrálo se velmi hezké ragby. Soupeř byl pro českou reprezentaci do šesnácti let to, co přesně potřebuje. Konfrontace z týmy, které hrají v jiných zemích posouvá hru mladých hráčů vždy o krok kupředu" řekl po utkání Martin Kafka

 

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

ČR U16 - výběr Bukurešti 0:0 (0:0)

sestava ČR U16

1 Košický, 2 Palm (Ryska), 3 Novotný - 4 Strnad, 5 Koval (Smiřický) - 6 Vohánka, 7 Kolda, 8 Charvát (Kocháň) - 9 Řádek, 10 Pachman - 11 Brodský (Bodla), 12 Lacina, 13 Holouš (Žalud), 14 Križánek (Petřina)- 15 Formánek (Malý)

trenér: Martin Kafka

Zoom gallery

 

 

 

Marek Švíř

 

 

 

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > Reprezentace mládeže > Česká šestnáctka změřila síly s výběrem Bukurešti

načítám...