Česká reprezentace zahajuje přípravu na jarní pokus o setrvání v divizi 1B

20.2.2014 ME divize 1B 2013/14

Česká reprezentace zahajuje přípravu na jarní pokus o setrvání v divizi 1B

Českou reprezentaci čekají na jaře poslední dvě utkání v divizi 1B s Německem a Moldavskem. Nové vedení reprezentace začalo s přípravou širšího kádru, který absolvuje celkem čtyři přípravná utkání.

Příprava na tyto dva souboje začala již koncem ledna, kdy se 31 hráčů z extraligy zúčastnilo prvního srazu pod vedením hlavního trenéra Thomasze Putry a jeho asistentů Jana Macháčka a Daniela Beneše.

Po tomto srazu následuje série přípravných utkání, která v posledních letech chyběla. Extraligový výběr se postupně střetne se třemi extraligovými kluby a odcestuje k jednomu utkání do Bruselu, kde se střetne s Belgií U23. Tento souboj se odehraje již tuto sobotu 22. února 2014.

nominace hráčů na utkání s Belgií U23

Roj: Kubásek Lukáš, Luka Tomáš, Černohorský Tomáš, Ulmann Ondřej, Kovář Jan, Vojtěch Mára, Backa Radim, Frank Jiří, Trunečka Radim, Hruška Vojtěch, Kovář Ondra, Nešpor Karel, Loutocký Marek 

Útok: Pailodze Vata, Kopřiva Jakub, Kovář Martin, Samet Dali, Vokrouhlík Pavel, Sulamanidze Irakli, Jirman Michal, Schneider Martin, Čížek Petr, Soural Adam, Kefurt Jan

Realizační tým:

  • Antonín Brabec - generální manažer,
  • Dan Beneš - trenér,
  • Martina Chytilová - fyzioterapeutka
  • Miroslav Rambousek - kustod

 

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Česká reprezentace zahajuje přípravu na jarní pokus o setrvání v divizi 1B

právě se děje

soutěže

 načítám...