Česká reprezentace se připravuje na zápas s Rumunskem

22.11.2004

Ačkoli v Praze hustě sněží, reprezentace se začíná připravovat na sobotní důležitý zápas proti silnému soupeři z Rumunska. Trenéři pod vedením Francouze Galonniera shlédli zápas našeho ligového výběru proti Polsku a připravili program přípravy.

V sestavě bude chybět Martin Jágr, který bojuje se svým klubem o postup do první francouzské ligy a požádal o nezařazení do sestavy na tento zápas.

Nominace 26 jmen pro zápas ČR - Rumunsko: roj: Šuster (St. Nazaire, F), Skall (Sparta), Šťastný (L´Isle, F), Kubálek (Říčany), Rapant (St. Nazaire, F), Kovács (Havířov), Voves (St. Nazaire, F), Němeček (Bracknell, UK), Obr (Říčany), Weber (Dragon), Vondrášek (Bracknell, UK), Buryánek (Dragon), Žíla (Tatra), Holý (Říčany), Madry (Praga). Útok: Syrový (Praga), Dosedla (Dragon), Kafka (Metro Racing Paris, F), Krejčí (St. Saturnin, F), Tomčík (Havířov), Pekárek (Říčany), Brabec (Tatra), Rohlík (St. Nazaire, F), Schlanger (Petrovice), Vacek (Tatra), Nevický (Říčany)

Připraveni zůstávají: Fořt (Říčany), Šroubek (Slavia), Novák M.(Praga), Vokrouhlík (Sparta), Jursík (Sparta), Rudolf (Petrovice),

Trenér: Christian Gallonier, asistenti: Jan Macháček, Martin Pekáček

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Česká reprezentace se připravuje na zápas s Rumunskem

právě se děje

soutěže

 načítám...