Češi vyzvou v sobotu francouzskou armádu

3.9.2009 Příprava českého národního týmu na sezónu 2009/10

Češi vyzvou v sobotu francouzskou armádu

V sobotu 5. září 2009 od 14:00 se odehraje na stadionu Tatry Smíchov zajímavé přípravné utkání mezi Českou republikou XV a Francouzskou Armádou, jejíž tým je složen převážně z hráčů francouzské Federale 1.

"Čeká nás opravdu těžký soupeř, který zajisté vezme tento souboj velmi prestižně" uvedl hlavní trenér české reprezentace Martin Kafka. "K dispozici bohužel nemáme krajánky, těm právě začala soutěž ve Francii a také hodně chybí dlouhodobě zranění hráči" doplnil informaci lodivod české reprezentace.

V této sezóně má před sebou národní tým velký úkol, pokud chce pomýšlet na další kvalifikační souboje o RWC 2011, nesmí prohrát ani jedno ze čtyř utkání v ME Divize 2A.

"Soupeři v naší divizi jsou velmi nároční, pokud se nám ale podaří nastoupit v plné sestavě neměli by jsme mít se soupeři problém. Druhou otázkou je však finanční situace, která nás poslední dobou velmi omezuje v přípravě" doplňuje informace Martin Kafka.

Program české reprezentace na podzim 2009

  • Česká republika XV - Francouzská Armáda (5.9.)
  • Polsko - Česká republika (24.10)
  • Moldavsko - Česká republika (14.11)

Nominace pro utkání s Francouzskou Armádou

Roj - Průša Michal (Tatra), Buryánek Jiří (Dragon), Černý Jíří (Tatra), Fajkus Radim (Havířov), Fiala Vítězslav (Vyškov), Heller Tomáš (Slavia), Hocke Petr (Tatra), Madry Vlastimil (Praga), Mára Vojtěch (Tatra), Opravil Karel (Bystrc), Pešek Martin (Slavia), Procházka Jakub

Útok - Okleštěk Petr (Auxerre), Čížek Petr (Praga), Janíček Radim (Dragon), Jirman Milan (Slavia), Jirman Michal (Slavia), Kodera Roman (Říčany), Kolář Jan (Slavia), Pailodze Vachtang (Sparta), Rohlík Jan (Říčany), Rudolf Jan (Tatra), Svoboda Luboš (Vyškov)

 

plakat_fr_armada_2009_1.jpg

 

 

 

 

 

 

Marek Švíř

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Češi vyzvou v sobotu francouzskou armádu

právě se děje

soutěže

 načítám...