Bystrc ani Petrovice by neměly o víkendu zaváhat

24.9.2004 V sobotu se odehraje kompletní 4 kolo 1 KB ligy

Přelouč doma v sobotu 25.9. od 13.00 přivítá Mariánské Hory. Oba týmy v letošním ročníku ještě nevyhrály. Tento souboj určí kdo bude letos outsiderem 1 KB ligy. Přelouč by mohla využít domácího prostředí, dokázala ovšem během tří kol nadělit soupeřům pouze 19 bodů. Moravané se budou snažit vylepšit si svou dosavadní bilanci s Přeloučí ikdyž to budou mít dost těžké.

                Sobotní utkání Brno Bystrc – Olomouc, které se hraje od 14.00 v Brně by mělo být jednoznačnou záležitostí pro jihomoravany.  Bystrc má v tomto ročníku jeden cíl a to je návrat do ligy. V minulém kole jasně hráči Bystrce porazili Petrovice 23:0 a naznačili komu patří jasně prvenství v 1 KB lize. Olomouc si letos nevede špatně, prozatím jsou na druhém místě.

                Petrovice v sobotu od 14.00 sehrají doma pro ně důležité utkání se Zlínem. Pokud chtějí Petrovičtí pomýšlet letos na baráž nemohou letos prohrát už ani jedno utkání. Trenéři Brt a Kourek věří, že hráči Olomouce nebudou na jejich tým stačit. Moravané mohou v Praze jen příjemně překvapit. Utkání řídí rozhodčí Vítek.    

 

Marek  Švíř

Ragby CZ > Soutěže > První liga > Bystrc ani Petrovice by neměly o víkendu zaváhat

právě se děje

soutěže

 načítám...